alkan-aydinlatma-yerli-urun-ailesinin-yeni-uyesi-led-ampul-olacak-1

Profesyonel ilke ve yönetim şekliyle kaliteden ödün vermeden, yarım asırlık tecrübesini aydınlatma sektörünün hizmetine sunan Alkan Aydınlatma; yeni yatırımları arasındaki LED Ampul ile ürün çeşitliliğini genişletmeye devam ediyor.

2020 yılına hızlı bir başlangıç yapan markanın yerli üretim gamındaki son atağı ise LED Ampul ile olacak.

Türkiye aydınlatma sanayine katkı sunarak ülke ekonomisine güç katmaya devam eden Alkan Aydınlatma, iç mekan aydınlatma kategorisindeki LED ampul üretimi ile Alkan Aydınlatma imzalı ürünleri aydınlatma sektörü ile buluşturmayı hedefliyor.

LED Ampullerde Yeni Aktör

Alkan Aydınlatma; üretimini 86.000 m2’lik fabrikasında yerli olarak yapmayı planladığı LED ampulleri, yılın ikinci yarısında piyasaya sunmak üzere hazırlıklarını hızlandırmış durumda.

En önemli ilkelerinden birini enerjide tasarruf olarak konumlamış olan marka, LED aydınlatma teknolojisindeki gelişimini almış olduğu TSE, ISO ve OHSAS sertifika belgeleriyle ve yaklaşık 53 senelik tecrübesi ile kanıtlamış üreticilerin başında geliyor.

Aynı zamanda Türkiye elektrik aydınlatma pazarının ihtiyaç duyduğu ürünlerin tamamını, kendi tesislerindeki nihai şeklini alan ürünleri ve distribütörlüğünü üstlendiği lider global markalar ile sunan Alkan Aydınlatma, LED ampulde de pazarın ihtiyaçlarını doğru tespit ederek en doğru ürünü sunma kabiliyetine sahip yapısı ile önemli bir aktör olmaya hazırlanıyor.