Bu internet sitesine girişinizle beraber aşağıdaki site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.

Bu sitedeki tüm bilgiler, röportajlar, haberler, programlar ve verilerin (bundan sonra içerik olarak anılacaktır) kullanımı sebebiyle doğacak sözleşme ihlalleri, haksız fiil ve rekabet ya da benzeri sebepler dolayısıyla doğabilecek doğrudan/dolaylı hiçbir zarardan Sektörel Yayıncılık/ Sektörüm Dergisi sorumlu değildir. Sektörel Yayıncılık/ Sektörüm Dergisi bu zararlar neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal durumlarında herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Sektörel Yayıncılık/ Sektörüm Dergisi bu sitedeki her tür hizmet ve siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bildirime gerek duymaksızın değiştirme, düzeltme, yayından kaldırma haklarını saklı tutar. Bu koşullar siteye girilmesi ile beraber link verilmiş diğer siteleri de kapsar.

Bu site Sektörel Yayıncılık/ Sektörüm Dergisi’nin kontrolü altında olmayan bağımsız internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Sektörel Yayıncılık/ Sektörüm Dergisi, bu sitelerin içerikleri ve diğer bağlantılarından ve ürün/firma haber içeriklerinin tarih güncellemesinden sorumlu değildir.

Sitedeki hiçbir içerik izinsiz kullanılamaz. Sitedeki haber veya içerikler ancak tarafımızdan alınacak resmi izin belgesi ile kullanılabilir. Bu şart yerine getirildikten sonra kullanılacak haber ve içeriklerde şu koşulların sağlanması gerekmektedir;

-Alıntı yapılacak içeriğin tamamı kopyalanmalıdır.

-Kopyalanan içeriğin üzerinde herhangi bir değişiklik yapılmamalıdır.

-Haber metninin altında orjinal içeriğe ait aktif bağlantı yönlendirmesi yapılmalıdır. (tıklanabilir link)

-İçerik herhangi bir yazılı basın organında yer alacaksa içeriğin altında Sektörel Yayıncılık/ Sektörüm Dergisi kaynak gösterilmelidir.