Sektörüm Dergisi; elektrik, aydınlatma, güvenlik, otomasyon sistemleri konusunda birikim ve tecrübesi tartışmasız bir ekiple, ulusal ve uluslararası alanda hem sektörel haber merkezi boşluğunu doldurmak, hem de sektör aktörlerinin ihtiyaçlarını doğru karşılayabilecek firma tanıtımı odaklı bir strateji doğrultusunda 2010 yılında faaliyete geçti..

Konu sanayi ise; “en büyük haber yeni üründür” kuralını işletecek biçimde, firmaların üretici, ithalatçı ya da distribütör konumunda olduğu alanlarda; uzun emek ve çabanın meyvesi olan ürünlerini, Sektörüm Dergisi ile hedef kitlelerine ulaştırırken diğer yandan katalog, broşür, matbu evrak, ilan tasarımı gibi alanlarda da Sektörel Yayıncılık markasıyla, entegre ajans hizmetleri sundu.

2018 yılında, salt basılı medya ürünlerinin, değişen internet kullanım oranlarıyla beraber web ortamında desteklenmediğinde eksik kalacağı fikrinden hareketle,internet sitemiz için Google News’ e kabul edilmesi için çalışmalarımızı başlattık ve başardık.

Google News sitesi olmak dışında Bundle Haber aplikasyonunda, sektörel haberler sekmesinde yerimizi aldık. Google Gazetelik- Dergilik ve Ülkemizin gururu Turkcell Dergilik ile bu serüvenimiz devam etmektedir.

Bu arada 2018’den itibaren, Google News onayı alan haber sitemizin içerisinde GOLD FİRMALAR adı altında dijital reklam sayfalarımız ile reklam veren firmalarımıza özel çalışmalar yaparak, dijital dönüşüm sürecine geçişte kendimize ve iş ortaklarımıza hız kazandırıyoruz

Ne yapıyoruz?

“Dijital” Dergiyiz..

Biz elektrik aydınlatma, güvenlik ve otomasyon ürünlerinde sanayinin göz bebeği dergiciler olmayı seviyoruz.

Firmaların iç piyasada hangi kitleye nasıl hazırlanması gerektiğini, müşterilerin ise aradıklarını kolayca bulabilecekleri bir mecra olmak için, yapı sektörü inşaat taahhüt grubu, akademisyenler, mühendisler, teknisyenler, toptancılardan oluşan kocaman bir tablo çizmek için Türkiye’nin her yerine ulaşıyor, dış pazarda ihracata yönelirken hangi ülkelerin doğru/avantajlı olduğunu gözlemleyip sanayicimize bilgi aktarmak, güncellenmek ve alıcı bulmak üzere her yıl 20 yurtdışı fuarında dergimizi dağıtıyoruz.

“Dijital Reklam” Ajansıyız..

Biz müşterilerimizin, aynı zamanda katalog, broşür, ilan tasarımı vb. tasarım baskı ihtiyaçlarını karşıladıkları aile şirketleri olmayı seviyoruz..

Firmalarımız bizden tasarım istediğinde, sektöre hakim bir ekibin yaşattığı avantajları; ürününü ters yerleştirilmeyeceğini, tüm şirketi ve işini anlatan ayrıntılı bilgi vermek zorunda olmadığını biliyor, onlar iş yüklerini asgari düzeye çeken bir ajansları oldukları için keyifle ve güvenle arkalarına yaslanırken, biz onların mutlu müşteriler olarak görmek için çalışıyoruz.

Dijital Reklamcıyız..

Biz sektörümüzün ilk adresi olacak nitelikte aktifleştirdiğimiz sitemiz üzerinden, bize güvenen ve ürünlerinin dijital tanıtımını emanet eden müşterilerimizi başarıya taşımayı seviyoruz..

Sanayicimiz artık, pazarlamanın olmazsa olmaz kuralı olarak dijital dünyanın kendine has mekanizmalarını da kullanmak zorunda olduğunu biliyor.

Müşteriler ise hangi ürünü, en iyi fiyatla nereden temin edebileceğini düşünmek, bu araştırmalara uzun vakit harcamak yerine Gold Firmalar bölümünde üreticilerin kalite ve kalibrasyonlarını, sertifikalarını, yönetim kadrosunu tek bir çatı altında inceleyebiliyor.

İşte bu sektörel buluşmayı sağlamak adına B2C ya da B2B tüm satın almalarda, ihtiyaç duyulan ürünler için dilerse direk temasa geçebileceği dilerse bizden köprü vazifesi görmemizi isteyerek aradığına ulaşacağı bir portal sunuyoruz.