tekniksat-teknoline-e1617877611418

teknoline firma görseli1992 yılında kurulan Tekniksat Uydu ve Güvenlik Sistemleri, uydu ( SMATV ), Kablo TV ( CATV ), Terrestrial anten ( MATV ), Kamera (CCTV ) ve Fiber Optik Dagıtım sistemleri üzerine faaliyet göstermektedir. Üretim, tasarım ve uygulama %100 yerli ve ileri teknoloji kullanılarak yapılmaktadır.

Tekniksat; kalite ve müşteri memnuniyeti demektir. Firmamız üretici firma olarak bütçesinin önemli bir kısmını mühendislik ve AR-GE bölümünü güçlendirmek için harcamaktadır.

tekniksat-teknoline-behiye-yukarikozan-roportaj

Tekniksat Sn. Behiye Yukarıkozan ile Özel Röportajımız

Aslen Arnavut göçmeni bir ailenin ikinci çocuğu olan Behiye Yukarıkozan, İstanbul doğumlu. Yukarıkozan, öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan hemen sonra, 1992 yılında Tekniksat Teknoline firmasında görevine başlıyor ve bugün  Teknoline Grup Genel Müdür Yardımcısı olarak yönetim kadrosunda yer alıyor. Tüsiad, Müsiad ve bazı özel yardımlaşma derneklerine üye...
Tekniksat Firma Sahibi Behiye Yukarıkozan Röportaj

Tekniksat Group Behiye Yukarıkozan ile Söyleşi

Tekniksat 1992 yılında Erdal Yukarıkozan tarafından kurulmuştur. Şirketimizin Yönetim Kurulu Başkanı olan Erdal Yukarıkozan resmi ve özel sektörlerde birçok proje ve sanayi yatırımının gerçekleştirilmesinde önemli görevler üstlenmiştir. Firma olarak, başlangıcından bugüne kadar geliştirilen üretimentegrasyonu ile yüksek teknolojiye dayalı, kalite belgeli üretimler sürdürülmüştür. Tekniksat Elektronik,...

TEKNİKSAT - TEKNOLİNE ÜRÜN KATEGORİLERİ

TEKNİKSAT İLETİŞİM ve ADRES BİLGİLERİ

Fabrika Satış Mağazası

PERPA İletişim Bilgileri

Adres

Halil Rıfat Paşa Mah. Yüzer Havuz sok. No:1 A Blok Kat 2 9/0006 Şişli/İSTANBUL

Telefon

+90 212 244 0414

Fax

+90 212 244 9951

E-Posta

perpa@tekniksatgroup.com.tr

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.