planet-led-projektorler-ile-spor-tesisleri-ve-stadyumlar-simdi-daha-aydinlik

Alkan Aydınlatma tarafından tasarlanan ve üretilen Planet LED projektörler şimdi daha güçlü. Özellikle spor tesisleri ve stadyum aydınlatma projelerinde ilk tercih edilen ürünlerden olan Planet artık 240 watt güce kadar çıkabiliyor.

Dış mekan ortamlarda aydınlatma sağlamak için tasarlanan Planet, alüminyum enjeksiyon gövde olarak üretiliyor. Etkin ısı tahliyesi sağlayan soğutma kanatçıkları, gövdesine entegre edilen Planet, gövdesinin üzerinde bulunan eksiz silikon contası ile farklı eğimlerde toza ve neme karşı tam koruma sağlıyor.

kusursuz-tasarim-vites-yukseltti

Kusursuz Tasarım Vites Yükseltti

Alkan Aydınlatma, geniş optik seçeneğiyle genel alan aydınlatmalarında optimum çözümler sunan Planet LED armatürlerinde tüketicilere, 240w metal halide projektörler ile bire bir değişim imkanı da sunuyor.

Çevre koruma proje ve uygulamalarının tüm Dünya’da giderek artan önemi ve enerji kıtlığı sorunlarına, %65’a varan enerji tasarrufuyla katkı sunarak çözüm olan Planet LED armatürler şimdi çok daha güçlü..

1967 yılında Fevzi Alkan tarafından %100 sermaye ile kurulan ve İstanbul Şile’deki 86.000 m2 alan üzerine kurulu 20.000 m2 kapalı üretim tesisine sahip Alkan Aydınlatma, iç ve dış pazarlara yönelik aydınlatma ekipmanları tasarlıyor, üretiyor, geliştiriyor.