alkan-aydinlatma-hawk-yuksek-tavan-aydinlatmasi

Alkan Aydınlatma Hawk ile Yüksek Tavanlara Aydınlık Getirin!

Alkan Aydınlatma tarafından geliştirilen ve enerji tasarrufu sağlayan yeni nesil yüksek tavan armatürü Hawk ile tüm mekanlarda modern bir görünüm elde etmek mümkün. İşlevselliği, estetiği ve enerji verimliliğiyle dikkat çeken Hawk, modern mekanlara şık bir şekilde entegre olmak için tasarlandı.

1967 yılında Fevzi Alkan tarafından kurulan Alkan Aydınlatma, elektrik ve aydınlatma ekipmanları alanında çalışmalarını sürdürmeye ve İstanbul Şile’deki tam entegre üretim tesisinde aydınlatma ürünleri alanında ürün geliştirmelerine devam ediyor.

%100 yerli sermaye ile üretimine devam etmekte olan Alkan Aydınlatma, yarım asırlık tecrübesiyle yenilikçi ve enerji dostu ürünlerine bir yenisini daha ekleyerek yüksek tavan armatürü Hawk’ı geliştirdi.

hawk-kullanim-alani-fabrikalarda-yaygindir

Dürüstlük, güvenilirlik ve yaratıcılık ilkelerini benimseyen Alkan Aydınlatma, yüksek kalite standartlarındaki Hawk’ı piyasada tanıttı.

Aydınlatma proje uygulamalarında fotometrik uygunluk, ürün performans sürekliliği, kolay kurulum ve hızlı tedarik gibi özellikler göz önüne alınarak üretilen Hawk yüksek tavan aydınlatma armatürü, modern görünümü ve ekstrüzyon gövdesiyle iç mekanlarda şıklığı ve işlevselliği bir arada sunuyor.

Hawk; fabrikalar, lojistik depolama alanları gibi alanlarda yoğun tercih edilen, geniş alan hacmi ve yüksek tavan yüksekliğine sahip mekanların gözde ürünü olarak öne çıkıyor.

Alkan Aydınlatma’nın piyasaya sürdüğü Hawk yüksek tavan armatürü, iş yerlerinde de konforla kullanılabilecek mimari tasarıma sahip. Az enerji ve yüksek performans değerleri ile hem iş yerlerine hem de endüstriyel alanlardan sosyal alanlara kadar geniş bir yelpazede kaliteli ve ferah bir aydınlatma ortamı sunuyor.

Üretim aşamasında kullanılan eloksal kaplama sayesinde korozyon ve tuzlu ortamlara karşı dayanıklılık sağlayan Hawk, akrilik camıyla birlikte güvenli kullanıma uygun bir yapıda sunuluyor.

LED teknolojisi kullanılan Hawk armatürler; IP40 koruma sınıfı, -20 dereceden +45 dereceye kadar iklim dayanımı ve ömrüyle sunduğu kalitesini CE belgesi ile taçlandırıyor. İç mekanların vazgeçilmez aydınlatma çözümü Hawk ile mutlaka tanışın!