alkan-aydinlatma-tiran-gezisi

Alkan Aydınlatma ve Alkan Kardeşler ortak bir organizasyonla, müşterileri için Arnavutluk Tiran’da muhteşem bir seyahat organizasyonu gerçekleştirdi. 15-18 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen kültürel etkinlikte, Alkan Aydınlatma Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Alkan ve Genel Müdür Gökhan İbolar misafirlerine eşlik etti.

Daha önceki yıllarda benzer organizasyonlarıyla, müşterilerini özel hissettirmeyi başaran Alkan Aydınlatma’nın bu defaki tercihi Arnavutluk Tiran oldu.  Balkanlar’ın Türkiye ile olan sıkı tarihi bağları ve yakın kültürü nedeniyle tercih edilen Tiran kenti, Alkan Aydınlatma müşterilerinin unutulmayacak anılarla döndüğü bir seyahate ev sahipliği yaptı.

Bayiler, toptancılar ve mühendislerden oluşan geniş katılımcı grubu, Alkan Aydınlatma Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Alkan ve Genel Müdür Gökhan İbolar eşliğinde bölgenin kültürel özelliklerini deneyimleyerek, elektrik aydınlatma sektörünün hareketlendiği yeni sezona dinlenmiş ve enerji toplamış olarak döndü.

tiran-gezisi (2)

Alkan Aydınlatmanın Bir Sonraki Etkinliği Atech Fuarı’yla Olacak

Enerji tasarruflu LED teknolojisinin geliştirilmesi en önemli şirket prensibi olarak belirleyen ve inovatif aydınlatma ürünleriyle sektöre öncülük eden firmalar arasındaki Alkan Aydınlatma, müşteri ilişkilerine verdiği önemin göstergesi olarak paydaşları ile sık sık bir araya geliyor.

Tiran Gezisini ardından, her yıl Kasım ayında İstanbul’da düzenlenen Atech (Akıllı Bina Teknolojileri Elektrik Sistemleri Fuarı) fuarında sektörle bir araya gelecek olan Alkan’da hazırlıklar süratle devam ediyor. 23-26 Kasım’da düzenlenecek fuar bu yıl 6.kez organize edilecek. Elektrik, aydınlatma, akıllı ev ve otomasyon sistemleri firmalarını bir araya getirecek olan fuarda yerini alan Alkan Aydınlatma, Türkiye’nin her noktasından bayi ve müşterilerini ağırlayacak.