alkanlar-elektrik-eticarete-girdi

Alkanlar Elektrik yeni online satış sitesi ile e-ticarete girdi. 1967 yılında kurulan Alkanlar Grup Şirketi; sektöründe gerçekleştirmiş olduğu başarılı hizmetleri, teknolojik ve yenilikçi çözümleri ve imza attığı öncü projeleri kurumsal özeninden ödün vermeksizin dijital platformlarda gerçekleştirmeyi hedefliyor.

Marka, tüm satış stratejilerini bir çatı altında toplamayı planladığı alkanlaronline.com ile yerli ve global markalarını Türkiye’nin her yerine hizmete sunuyor.

50 kişilik dev satış kadrosu ile geleneksel satışta güzel başarılar yakaladıklarını belirten Alkanlar Elektrik Satış ve Pazarlama Müdürü Serdar Baykal, bu başarılarını e-ticarete de taşıyarak Türkiye’nin her yerinde bulunan tüketicilere kaliteli hizmet anlayışlarını ve geniş ürün yelpazelerini sunmaya başlayacaklarını belirtti.

Mesai saatleri dışında satın alma alışkanlığının arttığı ve pazarın online satış ile hızlandığı günümüzde tüm ön hazırlıklarını tamamlayan marka, 22.2.22 tarihinde girdiği e-ticaret pazarında da geleneksel satışta olduğu kadar tercih edilen bir marka olmayı hedefliyor.

Pazarın tüm taleplerine karşılık verecek donanımda hazırlanan ve her yeni gün gelişmeye devam eden e-ticaret sitesi ile erişilebilirliğini ve hizmet alanını genişleten Alkanlar Elektrik; online dünyaya girişi ile dijital pazarlama alanında da adından sıkça bahsettirecek gibi görünüyor.

E-Ticaret’in Yeni Devlerinden Alkanlar Elektrik Kimdir?

Alkanlar Grup Şirketleri günümüzde; Siemens, Philips, HES Kablo, Legrand, Viko by Panasonic, Entes, Ledvance, Cata, Mavili, Finder gibi büyük markaların en önemli bayilerinden biri olmasının yanı sıra Alkan Kablo, Ledram, Elbi gibi kendi üretimleri sonucunda pazara sunulan markaları ile başta elektrik, aydınlatma ve daha birçok sektörde bilinen ve sıkça tercih edilen firma olma özelliğini sürdürüyor.

Türkiye genelinde 8000 müşteri ve ihracat yaptığı 57 ülke ile geniş bir hizmet ağına sahip olan Alkanlar Elektrik A.Ş; kurulduğu günden itibaren varlığına değer katarak büyümeye devam ediyor.

3 bölge müdürlüğü, 1 proje müdürlüğü, Gebze, Karaköy, Bakkalköy, Perpa’ da yeni şubesi olmak üzere 517 personeli ile önemli projelere ve satışlara imza atan marka, genel cirosunun %35’ini ihracatta yaparak yerli pazarda olduğu kadar global pazarda da adından bahsettiriyor.