elbi-urun-serilerinde-degisim-ruzgarlari-esiyor

Elektrik anahtarları, prizleri ve grup prizlerin üretiminde Türkiye’nin gururu olan güçlü üreticisi Elbi’nin, ürün serilerine yeni eklediği birçok üyesi görücüye çıktı.

Modern tasarım trendlerini yakından takip eden Elbi’nin, AR-GE ekibinin mühendislik dokunuşlarıyla tüketicilere estetik ve kaliteyi bir arada sunan ürünlerin her biri, mekanların vazgeçilmez yıldızları olmaya aday..

Değişen tasarım trendlerini izleyerek, iç mekanların estetik görünümüne verdiği önemle üretimdeki inovasyonel yapısını koruyan Elbi, anahtar ve priz sektöründeki lider konumuna uygun şekilde geliştirdiği Zena ve Vega modüllerle uyumlu yeni Arya Natural&Silverline ve Arya Efekt serileriyle her tür yaşam alanına uygun seçeneği tüketicilerle buluşturdu.

Sadece Görüntü Değil, Aynı Zamanda Dokunsal Deneyim; Arya Natural Serisi

Arya Natural serisi sadece görsel olarak değil, aynı zamanda deneyimsel olarak da zenginlik sunuyor. Doğal malzemelerin dokusu ve yüzeyi, iç mekanlarda bulunanların duyusal deneyimini artırıyor, ruhu dinlendiriyor ve zihni sakinleştiriyor. Bu serideki ürünler, kullanıcılarına minimalist bir yaşam tarzıyla uyumlu bir iç mekan deneyimi vadediyor.

arya-natural-karbeyaz

Zarif ve Modern Tasarımın Buluşması; Arya Silverline

Silverline serisi, zarif görüntüsüyle modern çizgilerini başarıyla harmanlıyor. İnce ve şık çizgileriyle dikkat çeken bu seride, parlak metal renkler modern iç mekanlara sofistike bir dokunuş katıyor.

arya-silverline-fume

Silverline serisi, dekorasyon tercihlerinde minimal bir tarz deneyimlemek isteyenler isteyenlerin vazgeçilmezi olacak.

Metal Görünümle Gelen Aristokrat Güç; Arya Efekt

Arya Natural ve Silverline serileriyle uyumlu olarak sunulan Arya Efekt serisi, metal görünümüyle sıra dışı bir şıklık sunuyor. Plastik malzemeyle üretilen çerçeveler, özel kalıp değişiklikleri sayesinde montaj yapıldığında metal çerçevelerle neredeyse birebir benzerlik gösteriyor.

arya-efekt-mistik-gri

Arya Efekt serisi iç mekanlara; Otantik Füme, Mistik Gri, Karbon Siyah ve Rustik Titanyum renk seçenekleri ve metalik görüntüsüyle aristokrat bir güç hissi armağan ediyor.

Yenilikçi ve Estetik Ürünlerle Mekanlarınızı Yeniden Keşfedin

Elbi Elektrik, müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamak üzere geliştirdiği Arya Natural, Silverline ve Arya Efekt serileriyle elektrik, inşaat, mimari, mobilya ve dekorasyon sektörlerine yepyeni bir soluk getiriyor.

Estetik ve fonksiyonellik arasındaki dengeyi mükemmel şekilde yakalayan serilerle, iç mekanlarınızı yeniden keşfetmeye hazır olun.

Yeni serilerle ilgili daha fazla bilgi almak ve ürünleri yakından incelemek için bölge satış sorumluları ve Elbi Bayileriyle iletişime geçebilirsiniz..