elbi-elektrik-light-and-building-2024-fuarinda-parladi
Elektrik anahtarları ve prizleri üreten Elbi Elektrik, 3-8 Mart 2024 tarihleri arasında Frankfurt’ta düzenlenen Light+Building 2024 fuarında yer aldı. Hall 9.0 B30 numaralı stantta ziyaretçileriyle buluşan Elbi Elektrik, yeni ürünlerini ve inovatif çözümlerini tanıttı.
Fuar boyunca Elbi Elektrik standında; Genel Koordinatör Hasan Dinçer, Yönetim Kurulu Üyesi Nur Alkan, Yurtiçi Satış Müdürü Murat Çınlar, Dış Ticaret Satış Müdürü Ali Faruk Gür, Pazarlama Uzmanı Ayşe Sude Dinçer ve Dış Ticaret Satış Sorumlusu İnanç Öcalan ziyaretçilerle bir araya geldi.
Özel projelerden resmi kamu ve kuruluşlarına kadar iç pazarda tüm tüketicilerin en beğendiği markalar arasında gösterilen ve %100 yerli sermaye yapısı ile öne çıkan Elbi Elektrik standı, fuar boyunca yoğun ziyaret aldı.
elbi-elektrik-yetkilileride-light-and-building-fuarinda-yer-alarak-katilimcilar-ve-ziyaretcilerle-bir-araya-geldi
Organizasyon boyunca Afrika, Asya ve Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden gelen birçok ziyaretçiyi ağırlayan Elbi standını ziyaret edenlerden arasında; T.C. Frankfurt Başkonsolosu Erdem Tuncer ve İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Doğan Salman da vardı.
İstanbul Arnavutköy’deki tam entegre üretim tesisinde, uzman kadrosu ve uzun yıllara dayanan köklü tecrübesiyle alanının yıldızı olmayı başaran Elbi Elektrik, Türkiye’nin önde gelen elektrik sanayicileri arasında yer alıyor. Bu özelliği ile yerli üretim yapan firmalar arasında iç pazarın hakimi durumunda bulunan Elbi, ihracat çalışmaları kapsamında yer aldığı organizasyon ile Avrupaya çıkarma yaptı.
Elbi Elektrik, Light+Building 2024 fuarında elde ettiği başarıyla, sektördeki lider konumunu daha da pekiştirdi. Fuar boyunca aldığı olumlu geri bildirimler ve yeni bağlantılarla Elbi Elektrik, geleceğe emin adımlarla ilerlemeye devam edecektir.
Fuar Hakkında
2.169 katılımcının yer aldığı Light+Building 2024, bina teknolojisindeki en son gelişmeleri ve yenilikçi aydınlatma tasarımındaki trendleri sundu. 151.000’den fazla ziyaretçi fuarı ziyaret etti. Katılımcıların %95’i sergilenenlerden memnun kaldı ve fuar katılım hedeflerinin %93’üne ulaşıldı.