marmara-bolge-bayilerinin-gozunden-elbi-elektrik-2

Elbi Elektrik, #BanaElbiyiAnlat mottosuyla başlattığı Bayi Söyleşi Dizisine bu ay Marmara Bölgesi’nde ticari faaliyetlerini sürdüren bayileri ile devam ediyor. Marmara Bölgesi bayileri her açıdan Elbi Elektrik’i anlatıyor.

Mimari projelerin ve dekorasyonda tarz arayışında olan son tüketicilerin anahtar-priz denildiğinde akıllarına gelen ilk isimlerden Elbi Elektrik, Türkiye’nin dört bir yanındaki bayileri ile sürdürdüğü #BanaElbiyiAnlat konulu söyleşisinde bu ay mikrofonu Marmara Bölgesi’nde bulunan bayilerine uzatıyor.

Üretim ve pazarlama faaliyetlerinin yanı sıra iletişim çalışmaları ile de son zamanlarda adından sıkça bahsettiren Elbi Elektrik, uzun yıllardır başarı ile sürdürdüğü ticari yolculuğunda edindiği yol arkadaşlarının duygu ve düşüncelerini sektörle paylaşmaktan gurur duyuyor.

Elbi Elektrik’in PR Ajansı tarafından sürdürülen #BanaElbiyiAnlat söyleşisine bir yenisi daha eklendi ve bu kez mikrofon Marmara Bölgesi’nde ticari faaliyetlerini sürdüren Vizyoline Elektrik ve Aydınlatma Sistemleri Firma Sahibi Levent Gülten, Taşbaşı Elektrik Firma Sahibi Selim Taşbaşı ve Günel Aydınlatma Firma Sahibi Necati Kırşan’a uzatıldı.

Vizyoline Elektrik ve Aydınlatma Sistemleri Firma Sahibi Levent Gülten anlatıyor:

“Vizyoline Elektronik ve Aydınlatma Sistemleri olarak 20 yıla yaklaşan çalışma süresi içerisinde akıllı bina otomasyon sistemleri, aydınlatma ve anahtar-priz alanlarında İstanbul genelinde farklı lokasyondaki showroomlarımızda perakende ve toptan satışlar ile hizmet vermekteyiz. Ayrıca uzman mühendis ekibimiz ile proje bazlı çözümler üretiyoruz.

elbi-bayi-vizyoline-firma-sahibi-levent-gulten

Bu kapsamda ürün ve hizmet anlayışında kalitenin ısrarlı takipçisi olarak sektörün önde gelen lider firmaları ile oluşturmuş olduğumuz partnerliklerle ülke genelinde geniş bir referans ağına sahip olmayı başarmış durumdayız.

Vizyoline’ın başarısı, önce dinlemeye ve müşterilerin beklentilerini tüm ayrıntılarıyla öğrenmeye sonra da beklentiler ışığında ihtiyaçlara yönelik en uygun çözümü bulmaya dayanıyor.

Beklentilerin ötesine geçen bu çözümleri çizgi üstü çözümler olarak adlandıran Vizyoline anlayışı, mimari konseptlere çizgi üstü mühendislik çözümleri sunuyor.”

“Elbi Elektrik Marka Değeri Yüksek Olan Köklü Bir Firma”

Elbi Elektrik ile ilgili düşünceleri sorulan Vizyoline Elektrik ve Aydınlatma Sistemleri Firma Sahibi Levent Gülten:

“Elbi Elektrik sektörün önde gelen, marka değeri yüksek olan köklü firmalarından biridir. Son birkaç yıl içinde yapmış olduğu yatırımlar ve oluşturmuş olduğu bayi yapılanması ile ülke genelinde pazar payını hızlı bir şekilde arttırmaktadır.

Çıkarmış olduğu yeni ürün grupları ile müşteri ihtiyaçlarına yönelik modern çözümler üretmektedir. Bu kapsamda Elbi markasını temsil etmekten mutluluk duyduğumuzu ifade etmek isterim.” sözleri ile Elbi’yi anlatıyor.

“Modern Tasarımları Ve Alternatifleri İle Her Kesimden Müşteriye Hitap Ediyorlar”

“Elbi firması Ar-Ge çalışmalarına ve yeni ürün tasarımlarına önem veren bir firma. Sektör ve müşteri ihtiyaçlarını iyi analiz edip, bu doğrultularda farklı çözümler üretiyor.

Gerek rekabetçi fiyat politikası ile toplu konut projelerine gerekse konsept ürün grupları ile özel projelere çok farklı tasarım ve dizayn seçenekleri ile ürünler sunuyor. Her geçen yıl bu ürün gruplarına yenilerini ekliyor.  Bu gelişmeler göz önüne alındığında Elbi’nin her yeni yılda ciddi açılım ve atılımlarla pazar payını artıracağını düşünüyorum.” açıklamaları ile Elbi’nin geleceği hakkında fikirlerini bildiren Levent Gülten, Elbi Elektrik’e karşı olan memnuniyetini “Elbi, ülkemiz adına önemli katma değer oluşturan, sektörümüzün saygı değer markalarından biridir.

Bu kapsamda Elbi ile çalışmaktan elbette ki memnun olduğumuzu ifade etmek isterim. Elbi ile çalışma noktasında birçok memnuniyet noktası ifade edilebilir.

Bir tanesini ifade etmek gerekirse modern tasarımları ve alternatifli ürün grupları ile her kesimden müşteriye uygun çözümler sunması benim en beğendiğim özelliklerinden biri olduğunu söyleyebilirim.” sözleri ile açıklıyor.

Taşbaşı Elektrik Firma Sahibi Selim Taşbaşı anlatıyor:

Firmasını kısaca “Taşbaşı Elektrik aile şirketimizi 1999 yılında dört kardeş olarak Şişhane’de kurduk. Müşteri memnuniyeti odaklı vizyonumuzla, bu vizyon doğrultusunda hizmet vermeyi alışkanlık haline getirmiş olarak çalışma faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Kurulduğumuz günden itibaren, piyasamızın yeniliklere açık olduğuna inanarak, bazı ürün grubunda imalata da yöneldik ve aynı vizyonla üretim ve pazarlama çalışmalarımıza devam ediyoruz.” sözleri ile tanıtan Selim Taşbaşı, Elbi Elektrik ile ilgili görüşleri sorulduğunda: “Elbi Elektrik ile daha önceleri de ticari çalışmalarımız olmuştu.

elbi-bayi-tasbasi-elektrik-firma-sahibi-selim-tasbasi

Fakat yerli ve milli sermayeli Alkanlar Grup bünyesine geçtiğinde ticaretimizin daha da ilerlediğini ve yükseldiğini fark ettik. Elbi Elektrik’in artık daha rahat, daha anlayışlı, daha duyarlı, daha çözüm odaklı, daha aile ortamı havasında olmasının katkılarını gittikçe profesyonelleşen yönetiminde ve ekibinde tecrübe ettik.” açıklamalarında bulunuyor.

“Elbi’nin Yarınları Umut Vaat Ediyor”

Elbi Elektrik, 2019 yılından günümüze kadar fabrikasına ve çalışanlarına ciddi yatırımlar yaptı ve kısa sürede piyasaya yeni ve modern ürünler sundu.

Bu işleyişle birlikte gelen çözümlerin ve müşterilerin beğenisi toparlayan yeni ürünlerin Elbi’nin yarınlarına umutla bakmamızı sağladığını söyleyebilirim.

Taşbaşı Elektrik olarak yerli ve milli bir üretici firma ile iş birliği yapmaktan memnunuz. Elbi Elektrik ailesinden olduğumuz için ve bu kendimizi bu ailenin gerçek bireyleri olarak hissettiğimiz için mutluyuz.

Bizimle birlikte ticaret yapmaları, bizleri iyi dinlemeleri, önerilerimizi dikkate almaları, piyasayı çok iyi okumaları ve bizi olumlu yönde yönlendirmelerini seviyoruz.

Ayrıca her zaman çözüm odaklı olarak bayi memnuniyetini sürekli ön planda tutmaları beğendiğimiz bir diğer yönleridir.”

Günel Aydınlatma Firma Sahibi Necati Kırşan anlatıyor:

“Günel Aydınlatma Elektrik Ltd. Şti. olarak 2009 Yılında Eskişehir’de hizmet vermeye başladık. Gelişmekte olan bu sektörde güvenilir ticaretimiz ile hızla büyüdük. Portföyümüzü geliştirdikçe tedarik zincirimizi Türkiye’de hizmet veren öncü firmalarla pekiştirdik.

Bunların arasında en önde gelen firmalardan biri olan Elbi Elektrik ile çalışmak, şirketimizin gelişiminde pozitif etkisi olan büyük etmenlerden biriydi.

elbi-bayi-gunel-aydinlatma-firma-sahibi-necati-kirsan

2009 yılından beri artarak devam etmekte olan dostluklarımız ve iş ilişkilerimiz sayesinde, çalıştığımız bölgelerde ve sektörlerde ihtiyaç duyulabilecek her ihtiyacı hızla ve güvenilir şekilde tedarik edebilecek konuma ulaştık.”

“Elbi Tedarikçilerine ve Son Tüketiciye Hatırı Sayılır Bir Güven Veriyor”

“İnovatif çalışma prensibi, her daim gelişimin yanında olan vizyonu ile Elbi; dağıtım ağı, kaliteli ve piyasa öncüsü fiyatları ile tedarikçi olan bizlere ve bizim aracılığımız ile son kullanıcıya hatırı sayılır bir güven vermektedir.

Hiçbir konuda kullanıcısına memnuniyetsizlik yaşatmayıp, oluşan küçük pürüzleri bile son derece hızlı bir şekilde çözüme kavuşturması bizler ile müşteri arasındaki köprüyü daha da kuvvetlendirmiştir.”

“Elbi Elektrik Kalitesinin Ülke Sınırlarını Aşması Kaçınılmaz”

Elbi Elektrik üretim seviyesi, hızı ve kalitesi ile ülkemizde gözünü zirveden ayırmayan, müşteri odaklı hizmet veren, açık iletişimi ve çözüm odaklı çalışması ile zor süreçleri kolaya indirgeyen bir firma.

İlerleyen zamanlarda kendini sadece ülke sınırları içine kısıtlamaması ve tedarik zincirini olabildiğince geliştirmesi, yenilikçi çözümler sunarak yoluna devam etmesi kaçınılmazdır.

Bizlere sağladıkları imkân ve kolaylıkları, kaliteden ödün vermeyerek uygun gördükleri başka tedarikçilere de sunacaklarına hiç şüphemiz yok.

Farklı üretim modellerinin, farklı kullanıcıların ihtiyaçlarına ve beğenisine uygun olması, iç mekanizmalarının bu modeller arasında ortak kullanımına müsaade etmesi, istenilen kombinasyona ve renklere göre ürünlerin seçilebilmesi çok önemli ve yenilikçi bir yaklaşım.

Ayrıca Elbi Elektrik, stok konusunda bizlere çok destek oluyor. Son olarak Elbi Elektrik’in en sevdiğimiz yönlerinden biri de müşteriye tam olarak hayalindeki ürünlerin satışını öncü fiyatlar ile yapabiliyor olmamız.”