radelsan-one-cikan

Radelsan Elektrik Spiral Boru Ürün Kataloğu


Radelsan 2018 EXPROF Katalog

ÇELİK SPİRAL BORU

Çelik Spiral Boru Çeşitleri

EMT-IMC-RSC BORU ve Aksesuarlar

PLASTİK, DÜZ ve SPİRAL BORU GRUBU

PVC KABLO KANALI

Radelsan İletişim

Konum Bilgilerimiz

Radelsan Elektrik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Emniyettepe Mahallesi M. Fevzi Çakmak Caddesi Döner Sokak, No:10 34060 Eyüp / İstanbul
Telefon: +90 (212) 627 63 20 – 21 Faks: +90 (212) 627 63 24

RADELSAN Hakkımızda

Radelsan, 2011 yılının son çeyreğinde “çelik spiral boru” ve “izoleli çelik spiral boru imalatını “gerçekleştirmek, yurtiçi ve yurtdışı pazarlamasında yer almak, çalıştığımız iş ortaklarımıza sağlıklı terminler vermek ve üretilen ürünlerimizde de kalite standartlarımızı artırmak için kurulmuştur.

Radelsan iki ana değer üzerine inşa ettiği çalışma sisteminden hiçbir zaman vazgeçmeyecektir; Müşteri ve Kalite. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Bizden ve ürünlerimizden memnun müşteri, biliriz ki bizleri yarınlara taşıyıcı en büyük etkendir. Kaliteli ürünün her zaman kaliteyi arayan doğru müşteriyi, üreticisine ulaştırdığını biliyoruz

Bu ilke doğrultusunda sipiral boru ve diğer ürünleri üretmeyi kendimize amaç ve hedef edindik. Çalışanlarımızla biz, bir aileyiz. Amaçlarımız aynı, hedeflerimiz bir, tüm faaliyetlerimizde topluma ve ülkemize faydalı olmayı kendimize görev biliriz. Ekonomiye gücümüz nispetinde üreterek destek oluruz. Bu desteğimizi gelecek nesillere taşımak adına atmamız gereken adımları atar yapmamız gereken yatırımlardan kesinlikle kaçmayız.

Misyonumuz:

Ürettiğimiz sipiral boru ve  tüm ürünlerde gerekli olan tüm standartları yakalayıp kalite belgeleri alarak standartlara uygun ürünler üretmek.

Vizyonumuz:

Üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerin sektördeki pazar öngörüleri doğrultusunda üretimini hızlandırmak, iş ortaklarımız vasıtasıyla iç piyasa ve dış piyasadaki memnuniyetleri gözeterek satışlarımızı sürekli artırarak dünyaya açılmaktır.

Ürünlerimiz şu şekildedir;

  • Çelik Spiral Boru 

  • Çelik Spiral Boru Ve Aksesuarar,
  • EMT-IMC-RSC Boru ve Aksesuarlar,
  • PLastik Düz ve Spiral Borular,
  • PVC Kablo Kanalı,
  • Sigorta Kutuları,
  • Elektrik Panosu ve Kutular,
  • Makaralı Uzatma Kabloları,
  • Metal Düz Boru ve Aksesuarları