ege-bolge-bayilerinin-gozunden-elbi-elektrik-2

#BanaElbiyiAnlat mottosuyla başlattığı Bayi Söyleşi Dizisi kapsamında Türkiye’deki tüm bayileri ile birlikte güven perçinlemeye devam eden Elbi Elektrik bu kez sözü Ege Bölge’sinde bulunan bayilerine bırakıyor. 

Türkiye’de büyük projelerden son tüketicilere kadar güvenle ve sevgiyle tercih edilen anahtar priz markası Elbi Elektrik, geniş bayi ağı sayesinde yurdun dört bir yanına hizmet vermeye devam ediyor.

Yakın zamanda geçtiği hızlı yükselişle beraber tüm gözleri üzerine çeken marka, tasarımı teknoloji ile buluşturarak ürettiği çağın ötesinde ürün gruplarını tanıtmaya ve pazarın tüm paydaşları ile güçlü yol arkadaşlıkları kurmaya devam ediyor.

Bayi ilişkilerini ticari kazançtan önce güven temeli üzerine yapılandıran ve bu özelliği ile ilke sahibi güçlü iş birlikleri kuran Elbi Elektrik, geçtiğimiz ay PR ajansıyla birlikte alışılmışın dışında bir çalışmaya imza atarak geleneksel “Markadan Bayiye” haber akışını “Bayiden Markaya” olarak şekillendirmiş, mikrofonu bayilerine uzatmıştı.

İş birlikçilerinin görüş ve önerilerini dikkate alarak başarıya giden yolu daha da aydınlık hale getirdiğini açıklayan Elbi Elektrik, PR ajansı tarafından yönetilen “BanaElbiyiAnlat” mottolu söyleşisine bir yenisini daha ekledi ve mikrofon, Ege Bölge’sinde yer alan Cem Teknik Elektrik  Firma Sahibi Sedat Güler, 2010 Elektrik Firma Sahibi Aydın Karakoç ve Özışık Elektrik Firma Sahibi Cüneyt Çabuk’a uzatıldı.

Özışık Elektrik Firma Sahibi Cüneyt Çabuk Anlatıyor:

elbi-bayi-ozisik-elektrik-sahibi-cuneyt-cabuk

“1970 Yılında Faruk Çabuk tarafından kurulan Özışık Ticaret Ltd. Şti. daha sonra Ferudun Çabuk ve Cüneyt Çabuk’un şirket yönetimine dahil olması ile birlikte günümüze kadar 3 ortaklı bir şirket olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Şirketimizin ana iştigal konusu elektrik ve aydınlatma malzemeleri temin ve satışıdır.

1970 yılından bu yana her zaman dünya markaları ile çalışıyoruz. Bunlar; Philips Aydınlatma, Schneider Elektrik, Elbi Elektrik, ABB Elektrik, Hager Grup, Sylvania Aydınlatma, Günsan Elektrik gibi uluslararası boyutta kalitesi kanıtlamış dünya markalarıdır. Bu firmaların ürünlerini güçlü depo yönetimimiz ile stoklayıp müşterilerimize ulaştırıyoruz.”

Ürünlerin Fiyat, Kalite ve Performans Dengesi Her Zaman Elbi Tarafından Sağlandı

2016 yılından bu yana Elbi ile bayiliğimiz devam ediyor. Elbi ürünlerinin satışına başladığımız tarihten bu yana ürünleri sunduğumuz noktalardan hep olumlu geri dönüşler aldık. Ürünlerin pazarda var olması gereken fiyat, kalite ve performans dengesi her zaman Elbi tarafından sağlandı. Şu an gerek global ticaretteki genel gelişmeler gerekse kendi sektörümüzdeki gelişmelerin, Elbi gibi yerel ve hızlı aksiyon alabilen firmaların pazar paylarını arttıracağını düşünüyoruz. Buna ek olarak Elbi’nin kalite anlayışı ve kusursuz marka kimliği sayesinde Elbi’nin önümüzdeki dönemde anahtar sektörünü domine edecek firmalardan biri olacağına eminiz.

Elbi ile çalışmaktan oldukça memnunuz. En memnun olduğumuz tarafı ise Zena, Platin, Vega ve Arya gibi pek çok modelin ortak mekanizmasının olması, bu ortak mekanizma stok maliyetlerimizi düşürmemizde bizlere çok büyük katkı sağlıyor.”

2010 Elektrik Firma Sahibi Aydın Karakoç Anlatıyor:

elbi-bayisi-2010-elektrik-firma-sahibi-aydin-karakoc

“2010 yılında Aydın Karakoç tarafından kurulan şirketimiz, tarihe iz bırakması için 2010 Elektrik ismini aldı. Günsan Elektrik, Elbi Elektrik, Makel Elektrik, Nade Elektrik, ACK Aydınlatma, Audio, Noas Elektrik, K2 Aydınlatma, Kablosan, Koç Kablo gibi uluslararası seviyede kendini kanıtlamış firmaların bayiliğini yapıyoruz.

Fiyat Politikası Ve Hızlı Karar Mekanizması En Sevdiğimiz Tarafı

Elbi Elektrik ile 2011 yılından bu yana Ege Bölgesi’nde dirsek dirseğe çalışıyoruz. Ürünlerinin stoğunu tutarak, talep durumunda hızla müşterilerimize sunuyoruz. Her geçen gün birlikte büyüyerek yola devam ediyoruz. Özellikle son dönemlerde uyguladıkları fiyat ve kampanya politikaları sayesinde gerçekten elimizi güçlendiriyorlar. İş ahlakı sayesinde, yerel pazarda aldığı pay kadar uluslararası pazarda da iyi işler yapacağına ve marka değerini yukarı çekeceğine inanıyoruz.

Elbi bayisi olarak ürünlerini son tüketiciye ulaştırmaktan oldukça memnunuz. Fiyat politikası ve hızlı karar alabilmesi en sevdiğimiz tarafı. Tüm yöneticilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.”

Cem Teknik Elektrik Firma Sahibi Sedat Güler Anlatıyor:

elbi-bayisi-cem-teknik-elektrik-firma-sahibi-sedat-guler

“Elbi ile başlayan uzun serüvenimizi kısaca özetlemek gerekirse firmamızın çalışmış olduğu tüm bölgelerde ciddi bir emek sarf ederek 2003 yılından bugüne kadar toplamda 19 yıllık çok kıymetli bir geçmişimiz söz konusu.

2003 Yılından Bugüne Toplamda 19 Yıllık Çok Kıymetli Bir Geçmişimiz Var

Elbi Elektrik ile başlangıçtan bugüne kadar her geçen yıl yenilenen ürün grupları, satış sonrası hizmetleri ile güven odaklı partner ilişkisi yaşayarak daha nice dolu yıllar birlikte çalışmayı temenni ediyoruz. Aynı hizmet anlayışı ve aynı fiyat politikası ile güçlü bir yerli üretici olan Elbi Elektrik’in mevcut istikrarının devamını umuyoruz. Elbi Elektrik’ten çok memnunuz. Yerli üretici olması, partnerlerine sunmuş olduğu kolaylıklar ve firma istikrarı Elbi’yi vazgeçilmez kılan özelliklerden sadece bazıları.”