Alkan Aydınlatma Pandemi Sürecinde Sektörün Enleri Programında

Alkan Aydınlatma Temmuz ayı içerisinde pazarlama çalışmaları bünyesinde Sektörün Enleri TV programına katılarak pandemi dönemi ve son yatırımlarına ilişkin bilgileri izleyicilerle paylaştı.

Yeni bir imalat süreci içerinde bulunan Alkan Aydınlatma, bünyesine aldığı kalıphanesi, enjeksiyon baskıları ile eksiksiz bir entegre sisteme sahip.

Alkan Aydınlatma Pazarlama Müdürü Batu VAGAS ve pazarlama yetkilisi Murat Kılınç programda izleyicilere başarılarının sırrını şöyle özetledi:

“Kurucumuz Fevzi Alkan, yolun başında tüm paydaşlara samimi bir güven ortamı yaratmış ve Alkan Aydınlatma’nın temellerini bu sağlamlık esasıyla atmıştır. Onun üst üste koymuş olduğu bu emek taşlarının üzerine, biz de elimizden gelen tüm gayreti göstererek ilaveler yapmaya çalışıyoruz. Tabi işin temeline baktığınızda Alkan’ı bu başarılı konuma yükselten temel etken güven ve istikrardır”

alkan-aydinlatmaled-ampul-uretim-bandi

Alkan Aydınlatma yakın bir tarihte Avrupa pazarına yönelerek, ülke ekonomisine katkı sağlayacak işler hedeflemiş durumda. Ayrıca yurtiçinde, bölge köylerden istihdam sağlayarak yerel halk için ciddi bir iş sahası oluşturuyor.

Pandemi süreci de dahil olmak üzere, istihdam artışı ve üretimi durdurmadan yoluna başarıyla devam eden Alkan Aydınlatma’nın ülkemize armağan ettiği son ürünü ise Yerli LED Ampul dür..

Alkan Aydınlatma firma sahibi Hasan Alkan ile yaptığımız röportaj, Alkan Aydınlatma fiyat listesi ve Alkan Aydınlatma için hazırladığımız Dijital Reklam Sayfası ilginizi çekebilir.