alkan-aydinlatma-led-urunleri-light-and-building-ile-avrupa-pazarinda (3)

Alkan Aydınlatma Ürünleri Light&Enerji tasarruflu LED teknolojisinin geliştirilmesine yönelik çalışmalarıyla bilinen Alkan Aydınlatma, 2024 yılı pazarlama faaliyetleri start alıyor. Alkan ürünleri, 03-08 Mart 2024 tarihlerinde Almanya Frankfurt Messe Fuar Alanı’nda hibrit olarak düzenlenecek olan Light + Building Istanbul Fuarı’nda tüketicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Alkan Aydınlatma; elektrik sektöründeki 56 ve üretimdeki 20 senelik tecrübesiyle; iç mekân aydınlatma armatürleri, dış mekân aydınlatma armatürleri, endüstriyel aydınlatma armatürleri, LED’li ve konvansiyonel ürünler olarak yaklaşık 650 kalemlik ürün gamıyla öne çıkıyor.

Alkan ürünleri fuarda tüketiciyle buluşurken, dikkatlerin görücüye yeni çıkan TEDAŞ onaylı ürünlerde olması bekleniyor. Uluslararası arenada büyük bir ticaret platformu niteliğindeki fuar, bina hizmetleri teknolojisi ve elektrik mühendisliği alanında öne çıkıyor.

light-and-building-fuar-girisi (3)

Messe Frankfurt’un düzenlediği bina teknolojileri fuarında; aydınlatma, elektrik mühendisliği, ev ve bina otomasyonu ve bağlantılı güvenlik teknolojisi sektörlerinde, dünyanın her noktasından üreticiler, mimarlar, iç mimarlar, tasarımcılar, sektör profesyonelleri, mühendisler ve distribütörleri bir araya gelecek.

Alkan LED Ürünleri Avrupa Pazarı ile Dünyanın Dört Bir Yanında

Beyaz eşyadan, otomobile, inşaattan sinyalizasyona pek çok alan ve sektörde karşımıza çıkan, 50.000 saat ömür ve %40 – %80 enerji tasarrufu etkisiyle çevre dostu LED ürünler, enerji tüketimlerinin kontrol altında tutulmasına yönelik önemli başlıklar arasında yer alıyor.

Hayatımızın pek çok alanında yer bulan, sağladığı uzun ömür ve enerji tasarrufu gibi avantajları nedeniyle gün geçtikçe daha da tercih edilir hale gelen LED teknolojileri, geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla çok sayıda avantaja sahip.

Bu avantajları tüketiciye ulaştırmak ve enerji verimliliği ile tesislerin LED dönüşüm süreçlerine katkı sunmak üzere çalışmalarını yoğunlaştıran Alkan, etkinlik boyunca faaliyetleri hakkında detaylı açıklamalarda bulunacak.