tum-dis-mekanlarda-ycl-led-projektorler-2

1978 yılından bu yana elektrik aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren Yücel Kablo A.Ş. çatısı altındaki üç markadan (PowerLine, Alllight, YCL) biri olan YCL; LED Projektörleri ile göz dolduruyor.

Ürün gamındaki çeşitlilikte 10w, 20w, 30w, 50w, 70w, 100w, 150w ve 200w güç ve 750 lm ile 15.000 lm arası lümen değerlerine sahip farklı aydınlatma malzemeleri bulunan YCL markasının aydınlatma ürünleriIP65 koruma sınıfına sahip su geçirmez ve dış etkenlere karşı dayanıklıdır.

YCL LED paneller, LED projektörler, LED ray spotlar, LED bant armatürler, LED trafolar, LED spotlar, LED aplikler, LED ampuller, cam spotlar, bahçe armatürleri, masa lambaları ve diğer tamamlayıcı ürünler için YCL sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yeni nesil dış mekan aydınlatma ürünlerinden biri olan LED Projektörler; kimi özel durumlarda iç mekan aydınlatmasında kullanılıyor olsa da; ürünün tasarım ve teknik özellikleri genellikle dış mekan ihtiyaç ve sorunlarına çözüm üretilerek oluşturulur.

Başlıca kullanım alanları; açık hava spor kompleksleri, restoranlar, çay bahçeleri, parklar, otoparklar gibi tüm açık alanlarda kullanılan LED projektörleri bu denli popüler kılan başlıca özelliği çevresel etkilere dayanıklı olması.

Bununla beraber; nispeten ekonomik oluşu, uzun ömürlü oluşu ve arıza durumunda müdahale kolaylığı ve farklı ihtiyaçlara ideal şartları sağlayabilme esnekliği ürünü öne geçiren diğer önemli özelliklerdir.