Otoparklar İçin Sensörlü Armatür

K2 marka KFL144 SE 36w Radar Sensörlü 120 cm yatay bant armatürleri ile Otoparkınızı daha güvenli, daha çevreci ve daha emniyetli hale getirin…

Kusursuz bir aydınlatma ile, otoparklarda olumlu bir park ve sürüş deneyimi sunabilirsiniz. K2 LED aydınlatmanın sunduğu 3200 lümen parlak ve eş düzeyli aydınlatma, otoparklarda gölgeleri azaltır, görünürlüğü arttırır.

Bu sayede insanlar kendilerini daha güvende hisseder, sürücülerin park etmesi kolaylaşır. İsteğe bağlı aydınlatma ve bakım kolaylığı enerji tasarrufu sağlar ve operasyonel maliyetleri azaltır.

Hedefimiz otoparkınız için güvenli, düşük maliyetli ve sürdürülebilir bir çözüm sunmaktır.

Geleneksel aydınlatmanın yüksek elektrik gereksinimleri hem özel hem de belediyeye ait otopark işletmecileri için önemli bir işletme gideri oluşturmakla kalmıyor, aynı zamanda enerji dengesini de olumsuz etkiliyor.

KFL144 SE 36w Radar Sensörlü 120 cm yatay bant armatürleri ile enerji tüketiminin azaltılması standart aydınlatma çözümlerine kıyasla yüzde 80’e kadar tasarruf sağlayabiliyor.

Harekete duyarlı aydınlatma kontrolü otoparklardaki enerji verimliliği seviyesini önemli ölçüde artırır, bu nedenle K2 marka KFL144 SE 36w Radar Sensörlü 120 cm yatay bant armatürleri yenilikçi bir yüksek frekanslı radar sensör ile donatılmıştır.

Entegre radar sensör geniş bir tespit aralığına ve hem insanlar hem de araçlar için yüksek kalitede tespit kabiliyetine sahiptir.

Sensör, otoparkta artık yol üzerinde insanlar ve araçlar olmadığında hemen etraftaki hareketleri kaydederek aydınlatmayı kapatarak duruma göre uyarlar.

KFL144 SE 36w Radar Sensörlü 120 cm yatay bant armatürler ’ini kullandığınızda özel tesisat döşenmesine artık ihtiyaç yoktur.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.