kendal-ucretsiz-bayi-haber-gorseli

Kendal Elektrik K2 LEDSystem ve GLOBAL ürünlerinde hizmet kalitesini genişleterek zirveye taşıyor. http://portal.kendalelektrik.com.tr/yeni/yeni_bayi.aspx adresi üzerinden yapılacak başvuru sahiplerini birbirinden özel bayi avantajları bekliyor olacak.

Türk aydınlatma sanayinin yerli üretim yapan firmalarından Kendal Elektrik; müşterileri için, dijital alanda da kolaylık sağlayacak teknolojik hamlelerini sürdürmeye devam ediyor. 

Şimdi siz de bayilere sunulan; ürün çeşitliliği, hızlı teslimat, fiyat avantajı, kolay erişim, ödeme kolaylığına sahip olabilir, konforlu alışverişle özel fırsatları yakalayabilirsiniz.

TÜM KULLANICILARA KENDAL ELEKTRİK BAYİİ AVANTAJI

Bayilere özel olarak sunulan önemli avantajlar tüm kullanıcılar için geçerli. Faydalanabilmek için tek yapmanız gereken, birkaç adımda site üzerinden üyeliğinizi başlatmak. Başvurunuz onay aldıktan sonra site üzerinden indirimli fiyatlar ile hemen alışverişe başlayabilirsiniz. 

Online alışverişler için tüm K2 ve GLOBAL ürünleri stok ve fiyat bilgileri güncel tutuluyor. Böylece bayi avantajlarıyla alışveriş yapan kullanıcıların, sistem kaynaklı herhangi bir sorun yaşamasının da önüne geçiliyor.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.