Kendal-Elektrik-Aydinlatma-Sanal-Pos

12 Taksit %0 Komisyon!

Kendal Elektrik; bayi ve alt bayilerine büyük kolaylık sağlayacak yeni uygulaması Sanal POS’u hayata geçirdi.

Sanal POS ile elektrik aydınlatma sektöründeki Kendal bayileri; kredi kartıyla ödeme kolaylığının yanısıra artık hem zamandan tasarruf ediyor hem de fiziki eforu en aza indiriyor.

Ödemelerin kredi kartı ile web üzerinden yapılabilmesini sağlayan Kendal Elektrik online Sanal POS uygulaması sayesinde bayiler;  farklı bankalardan POS ve Sanal POS alınmasına gerek kalmadan, müşterilerine taksitli satış yapabiliyor.

Böylece bayiler, bankalara ekstra bir komisyon ödemek zorunda kalmadan işlem yapabiliyor. Çek riskini minimize ederek, güvenli tahsilat yapılmasını sağlayan Kendal Sanal POS’ta yararlanabileceğiniz birçok taksit avantajı da bayilere sunuluyor.

Tüm Kendal bayilerine sunulan hizmet süreci şu şekilde işliyor;

  •  Kendal Elektrik ana sayfasından Sanal Pos/Yeni Kayıttan Başvuru yapılıyor.
  •  Başvurunun ardından Sanal POS aktif oluyor
  • Kullanmaya başladığınız Sanal POS üzerinden aldığınız ödemeler, Kendal Elektrik cari hesabınıza yatıyor

Kendal Sanal POS’ a kayıt olarak; alırken de, satarken de kazanacağınız, 12 taksit % 0 avantajından yararlanmaya hemen başlayın.

Aşşağıdaki görsele tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.

Kendal-Sanal-Pos-Haber-Gorseli

 

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.