Her yıl geleneksel olarak yapılan iftar organizasyonunun 17. si, bu yıl da Kendal Elektrik ailesinin yoğun katılımıyla Renaissance Polat Istanbul Hotel ‘de gerçekleştirildi. 2000 den bu yana her yıl düzenlenerek geleneksel hale gelen Kendal Elektrik iftar yemeği bu yıl 17. kez gerçekleşti.

İstanbul lokasyonunda bulunan Kendal Elektrik bayileri ve çalışanlarının yoğun katılım gösterdiği iftar yemeği, Firma Ortağı Faruk Ece günün anlam ve önemini belirten konuşmasıyla başladı.

Faruk Ece; “2017 yılının 8 ayında açılışını gerçekleştireceğimiz Silivri’ deki fabrikamızda; yerli malı ve TSE belgeli ürünlerimizin üretimine başlayacağız. Kontrollü üretimle siz bayilerimize daha kaliteli ve daha uygun fiyatlar sunacağız.

Bugün burada gerçekleştirdiğimiz birlik ve beraberliğimizi, bütünlüğümüzü koruyup geliştirdiğimiz zaman, önündeki hedeflerimizin gerçekleşmemesi için hiçbir neden kalmayacaktır.

Ben bu duygu ve düşüncelerle iftar programımıza katılarak bizleri şereflendiren tüm misafirlerimize şahsım ve de Kendal Elektrik ailesi olarak çok teşekkür eder saygılar sunarım” dedi.

Yaklaşık 250 kişinin katıldığı geleneksel iftar organizasyonunda davetliler iftarlarını tasavvuf müziği eşliğinde Semazen gösterisiyle yaptılar. İftar yemeğinin hemen ardından gerçekleştirilen Semazen gösterisi misafirlerin büyük ilgisini çekti.

Birlik ve beraberliği pekiştiren, çalışanların bir araya gelerek kaynaşmasını sağlayan ve motivasyonlarını arttıran bu faaliyetlere önem veren Kendal Elektrik, bu Ramazan’ da da bayileri ve çalışanları ile bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadı.


 

Kendal Electricity Receives its Distributors with a Dervish Show

The 17th of the annual traditional Iftar meal organization was held with the extensive participation of Kendal Electricity Family in the Renaissance Polat Istanbul Hotel. Made into a tradition since the year 2000, Kendal Electricity Iftar meal reception was held for the 17th time.

Kendal Electricity distributors operating in Istanbul and their employees attended to the Iftar meal and the organization stared with the speech delivered by Faruk Ece, Partner of the Company. “Planned to be opened by the 8th month of 2017, our new factory in Silivri will manufacture locally produced and TSE license products,” said Faruk Ece.

“Today, we are reinforcing our sense of unity and we will protect and further develop this sense. I would like to thank anyone who is with us today in this Iftar meal reception sharing the same feelings and thoughts on behalf of Kendal Electricity,” he added. Held with the participation of almost 250 people, the traditional Iftar meal organization offered the guests to break their fast accompanied by Sufi music and dervish show.

Performed right after the meal, the Dervish show was the center of attention. Kendal Electricity, as a company which places importance on such events which reinforces unity and facilitates the friendly feelings between employees while motivating them, enjoyed the joy of getting together with its distributors and employees also this year.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.