Düşük enerji sarfiyatı ve birçok avantajı nedeniyle, özellikle iç mekan aydınlatmalarında yaygın olarak kullanılan YCL LED Panel Armatürler, sade ve şık bir görünüme sahip olmaları sebebiyle de iç mimarinin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

LED çiplerden elde edilen ışığı, pleksi glass bir difüzör yardımıyla homojen bir şekilde yayarak, mekanlara en uygun aydınlatma ortamını sağlayan YCL LED Panel Armatürler ile mekanlarınıza hayat katın.

5 Farklı Özellikte Seri İle Led Panelde Geniş Seçenek

YCL Aydınlatmanın sunduğu; YPL, YSM , ALP, ASM, YPA serilerindeki ürün seçenekleri ile yaratıcılığınızı birleştirerek, beklediğinizden çok daha fazlasını elde etmeniz mümkün.

Alüminyum enjeksiyon bir gövdeye ve SMD LED teknolojisine sahip YCL LED Paneller, yüksek kalitede izole driverlarla beraber 220v güç ile çalışıyor.

ycl-aydinlatma-led-panel-kullanim-alani-gorseli

Her seri; 3000 K – 6500 K olarak iki farklı ışık rengi seçeneği ve 1400 lm – 4600 lm arası teknik değerlere sahiptir.

Marka tarafından 30 x 30 cm, 30 x 60 cm, 60 x 60 cm, 30 x 120 cm ölçülerde üretilmekte olan LED Paneller; 16w, 18w, 24w, 36w, 50w ve 54w seçeneklerine sahiptir.

İç mekanlarda, ofislerde ve genel aydınlatmada sıkça tercih edilen YCL LED Paneller; ayrıca IP20 derecelendirmesine sahiptir. Aydınlatma sistemi uygulanan mekanlarda, uygun bir projeyle verimli sonuçlar sağlayan YCL LED paneller, görünenin ardında enerji sarfiyatı, maliyet gibi bir dizi avantajı da sunmayı başarıyor.

YCL LED Panellerin tercih sebebi olmasında ön plana çıkan bazı özellikleri ise şöyle:

  • Homojen ve doğal bir ışık yayarlar,
  • Sağlıklı ve çevre dostu ürünlerdir,
  • Düşük enerji tüketirler,
  • Uzun kullanım ömrüne sahiptir.