novsen-elektrikten-yeni-e-ticaret-uyelerine-100₺-degerinde-hediye-ceki-kampanyasi-2

Novsen Elektrik, yeni e-ticaret sitesi novsen.com.tr’ye üye olan müşterilerine 100₺ değerinde “hoş geldin” hediye çeki tanımlıyor. 2000₺ üzerindeki tüm online alışverişlerde geçerli olan hediye çeki, bireysel ya da kurumsal ayırt etmeksizin tüm yeni üyelikler için geçerli.

Elektrik malzemeleri sektöründe teknik hakimiyeti ve geniş ürün yelpazesi ile adından sıkça bahsettiren Novsen Elektrik, müşterilerini online satış platformu novsen.com.tr’nin birbirinden özel kampanyalarına davet ediyor.

Online satış platformunun üyelerine sunduğu ilk ayrıcalık ise, üyelik işlemleri tamamlanan müşterilerin mail adreslerine anında tanımlanan 100₺ değerindeki hediye çeki olarak duyuruldu.

Üstelik yeni üyeler kazandıkları hediye çeklerini 2000₺ üzerindeki tüm alışverişlerinde dilediği gibi kullanabilecek.

Frer, Palazzoli, Onesto ve Fuji gibi birçok Dünya devi markanın bayiliğini üstlenen ve her ihtiyaca yönelik elektrik malzemesini bünyesinde barındıran Novsen Elektrik, geçtiğimiz aylarda online satış platformu novsen.com.tr’yi müşterilerinin kullanımına sundu.

Online satış platformu sayesinde mesai saatlerini ortadan kaldıran, mevcut iş gücünü bireysel ve kurumsal gelişime daha fazla yönlendiren ve Türkiye’nin her yerine hizmetini ulaştıran Novsen Elektrik, kurumsal ya da bireysel fark etmeksizin tüm yeni üyelerine tanımlayacağı özel 100₺ değerindeki hediye çekini duyurdu.

Online satış platformunda bulunan tüm ürünlerde geçerli olacak hediye çeki, 2000₺ üzerindeki tüm siparişlere uygulanabilecek.

Belirli bir süre için geçerli olacak bu kampanyadan faydalanmak için tek yapmanız gereken, novsen.com.tr online satış platformuna üye olmak!