novsen-twomaster-motor-emniyet-kutulari (1)

Endüstriyel alanda birçok sektörün ihtiyacı olan yüksek kalite ve özel ürünlerin satışını gerçekleştiren Novsen, Twomaster Motor Emniyet Kutusu ile tüm motorlu cihazlarınızı koruma altına alıyor.

IP65 (Yük Sınıfı :AC-23) özellikli Twomaster Motor Emniyet Kutuları, motorlu cihazlarınızın güvenli ve etkili bir şekilde kontrol edilmesi ve korunması için yüksek teknoloji ile tasarlandı. 3 veya 6 kutuplu ve 63A ila 1600A anahtarlamalı olan Twomaster motor emniyet kutusu üretiminde, motorlu cihazlarınızın güvenli şekilde çalışmasının sağlanması amaçlandı. Bu nedenle, motor emniyetini sağlamak için cihaz, yüksek güç anahtarıyla birlikte çeşitli koruyucu ekipmanlar içeriyor.

Ip65 Özellikli Motor Emniyet Kutusu İle İşleriniz Hiç Durmasın!

Güvenli: Endüstriyel tesisler, fabrikalar, otomasyon sistemleri ve benzeri uygulamalarda sıkça kullanılan ve yüksek kalite malzemeler ile geliştirilip üretilen Twomaster Motor Emniyet Kutuları, özel kesme donanımı sayesinde, hızlı ve güvenli bir şekilde anahtarlama sağlar.

Dayanıklı: Motorlu cihazların tahrik ve yüklenme koşullarında da kullanılabilmesini sağlayan AC-23 yük sınıfına sahip olan Twomaster emniyet kutusu, su sıçramaları ve toz gibi dış etkenlere karşı dayanıklılık anlamına gelen IP65 koruma sınıfına uygun şekilde üretiliyor.

Kullanıcı Dostu: Twomaster kutuların, endüstriyel alanlar ve açık hava uygulamalarının en çok tercih edilen ürünlerinden biri olmasını sağlayan özelliklerinden biri de dış ortamlarda hiç endişe duymadan rahat bir kullanım deneyimi yaşatmasıdır.

Kullanıcı Dostu Tasarımı İle Kolay Montaj

Sağlam yapısı ve yüksek performansıyla uzun ömürlü bir kullanım sağlayan Twomaster, kullanıcı dostu tasarımıyla, saha çalışanlarının işini kolaylaştıracak şekilde, kolay kurulum sağlayacak şekilde tasarlandı. Lokal emniyet şalteri özelliğiyle ağır sanayi şartlarında çalışan makinaların motorlarına yakın bir noktada kullanılarak, bakım ve arıza durumlarında cihaza kolayca müdahale etmeyi de mümkün kılıyor.

Novsen’in online satış sitesi üzerinden, güvenle ve kolayca satın alabileceğiniz Twomaster Motor Emniyet Kutusunun; motorlu cihazlarınızı güvenli, etkili bir şekilde kontrol etmek ve korumak için mükemmel bir çözüm sunan özellik bileşenleri ise şöyle;

Standartlar Özellikler

  • Yardımcı kontak (Pre-break / Ön kesme)
  • Sızdırmaz dökme conta
  • Önden kumanda
  • Acil stop butonu (opsiyonel)

Yük Kesici Standartları: IEC 60947-3 ve EN 60947-3

Çift Kilit Mekanizması: Pano kapağı açıksa şalterin kapatılmasını (1/on pozisyonuna) önler ve şalter kapalıysa pano kapağının açılmasını engeller.

Üç Asma Kilitli Kumanda Kolu: EKED sistemine uygun olarak şalterin açık (0/OFF pozisyonunda) konumdayken 3 adet asma kilit ile kilitlenmesine izin verir.

Mekanik Konum Göstergesi: Şalter pozisyonunu gösteren mekanik konum göstergesi şalterin doğru pozisyon bilgisini verir.

Kontrol Edilebilir Kesme: Kumanda kolu kontakların konumunu açıkça gösterir ve şalterin çalışmasını garanti eder.

Görülebilir Kesme: Kontakların görünebilir teknolojisi, kontakların doğru şekilde ayrıldığını kontrol etmeyi mümkün kılar.