Novsen-Elektrik-Elektronik

İSTANBUL (Merkez ofis) Adres: Sweet Life Center – Yenişehir Mah. Millet Cd. Sümbül Sk. No:6 A-Blok Ofis No:7 Posta Kodu : 34912 Kurtköy,Pendik – İSTANBUL Tel : +90 (216) 232 22 66 Fax : +90 (216) 482 11 63 E-mail : info@novsen.com İZMİR Adres : 1376 SK NO:1/A YENİŞEHİR / İZMİR Tel : +90 (232) 458 35 58 E-mail : info@novsen.com

Novsen Elektrik Elektronik Videolar

Novsen Elektrik Elektronik 2022 Fiyat Listeleri

Novsen Elektrik Elektronik 2021 Ürün Katalogları

APATOR

apator-sigortali-yuk-ayirici

Günümüzde APATOR, Varşova Borsasına kote, hisse senetleri, çok güvenilir bir yatırım aracı olan Polonya’nın en büyük şirketlerinden birisidir.

Türkiye’de ve Dünya’da en çok satılan NH sigortalı yük ayırıcı olan, NH boy 00 3×160 A den, boy 3 – 3x630A e kadar, RBK serisi ile RAB ve RA serisi, A.G. yatay tip NH sigortalı yük kesici ve ayırıcıları.
bulunmaktadır.

ÜRÜNLERİ GÖR

SOCOMEC

socomec-marka-elektrik-malzemeleri-urunler

Anahtarlama ve Koruma Ürünleri, Enerji Verimliligi Ürünleri ve Çözümleri, Fotovoltaik Enerji Sistemleri için ürün ve çözümleri SOCOMEC markası ile sunalım !

ÜRÜNLERİ GÖR

FRER

ONESTO

onesto-elektrik-marka-urunler-sinyal-lambalari

Otomat, kaçak akım koruma rölesi, parafudr, röle, kontaktör ve PV konnektörlerinizi ONESTO markası ile sunalım !..

ÜRÜNLERİ GÖR

PALAZZOLİ

palazzoli-markali-urunler-sayfasi

Deniz, Kara Yolu, Tarım, Ulaşım, Makine İmalatı, Inşaat ve Endüstriyel Uygulamalarınız için ürün ve çözümleri PALAZZOLI markası ile sunalım !

ÜRÜNLERİ GÖR

TWOMASTER

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.