Novsen-Elektrik-Elektronik

İSTANBUL (Merkez ofis) Adres: Sweet Life Center – Yenişehir Mah. Millet Cd. Sümbül Sk. No:6 A-Blok Ofis No:7 Posta Kodu : 34912 Kurtköy,Pendik – İSTANBUL Tel : +90 (216) 232 22 66 Fax : +90 (216) 482 11 63 E-mail : [email protected] İZMİR Adres : 1376 SK NO:1/A YENİŞEHİR / İZMİR Tel : +90 (232) 458 35 58 E-mail : [email protected]

Sistem ve Ürün Çözümlerinde Sektörün En Yenilikçi Markası OlmaYolunda İlerliyoruz Nurşah SUNAY: Metehan Bey bize biraz Novsen’den bahseder misiniz? Metehan KAPLAN: 2015 yılı Haziran ayında alçak gerilim pano imalatçılarına yönelik ürünlerin satışıyla faaliyetine başlayan NOVSEN, 3...

Novsen Elektrik Elektronik Videolar

ÜRÜNLER / DİSTRİBÜTÖRLÜKLERİMİZ

APATOR

apator-sigortali-yuk-ayirici

Günümüzde APATOR, Varşova Borsasına kote, hisse senetleri, çok güvenilir bir yatırım aracı olan Polonya’nın en büyük şirketlerinden birisidir.

Türkiye’de ve Dünya’da en çok satılan NH sigortalı yük ayırıcı olan, NH boy 00 3×160 A den, boy 3 – 3x630A e kadar, RBK serisi ile RAB ve RA serisi, A.G. yatay tip NH sigortalı yük kesici ve ayırıcıları.
bulunmaktadır.

ÜRÜNLERİ GÖR

SOCOMEC

socomec-marka-elektrik-malzemeleri-urunler

Anahtarlama ve Koruma Ürünleri, Enerji Verimliligi Ürünleri ve Çözümleri, Fotovoltaik Enerji Sistemleri için ürün ve çözümleri SOCOMEC markası ile sunalım !

ÜRÜNLERİ GÖR

FRER

ONESTO

onesto-elektrik-marka-urunler-sinyal-lambalari

Otomat, kaçak akım koruma rölesi, parafudr, röle, kontaktör ve PV konnektörlerinizi ONESTO markası ile sunalım !..

ÜRÜNLERİ GÖR

PALAZZOLİ

palazzoli-markali-urunler-sayfasi

Deniz, Kara Yolu, Tarım, Ulaşım, Makine İmalatı, Inşaat ve Endüstriyel Uygulamalarınız için ürün ve çözümleri PALAZZOLI markası ile sunalım !

ÜRÜNLERİ GÖR

TWOMASTER

Novsen Elektrik Tanıtım Kataloğu

Novsen Elektrik Fiyat Listesi 2020