KRC Elektro Market’te kurumsal check-up dönemi başlıyor. Geçtiğimiz günlerde Waypoint Kurumsal Danışmanlık Şirketi ile anlaşma imzalayan KRC Elektro Market şirket bünyesinde değişim ve gelişim sürecine giriyor. 

Sürekli yenilikçi eğitimler ile gelişim ve değişimi kendine vizyon edinen KRC Elektro Market 2021’in ilk çeyreği itibariyle kurumsal check-up dönemine girdi.

Türkiye genelinde16 şube ve 120’nin üzerinde çalışan sayısına sahip olan KRC Elektro Market; şirket yönetim biçimini global Dünya şartlarına uygun hale getirmek ve daha büyük, daha güçlü, daha modern bir yapıya kavuşmasını sağlayacak yatırım kararları kapsamındaki çalışmalarını hızla sürdürüyor.

Yapılan anlaşma kapsamında, hayata geçirilecek stratejik planlama öncesi, şirkette geniş çaplı bir analiz dönemi yaşanacak.

Bu süreçte; tüm çalışanlar ile birebir görüşmelere başlanacak. Şirket bünyesinde çalışanların ve yönetimin karşılıklı beklentilerini ortaya koyacak kurumsal analiz sonrası, gelecek yılın ayrıntılı planlamasını yapacaklarını belirten Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Kıraç; “KRC Elektro Market olarak daima gelişime ve değişime açık olduk. Bu vizyonu içselleştirmemiş organizasyonların da yakın gelecekte başarısını kaybedeceğini düşünüyorum.” dedi. 

Markanın son yatırımı kapsamında yürütülecek profesyonel çalışmalar için tercihi ise Waypoint Kurumsal Danışmanlık Şirketi oldu. 

Birçok farklı sektörden önemli markalara hizmet veren Waypoint Kurumsal Danışmanlık Şirketi Kurucusu Hasan Özkapıcı; “Firmaların yaşadığı en büyük sorunlarından biri “Mesleki Körlük” adı verilen işin temposundan, alışkanlıklardan, yoğunluğu ve rutinlerden kaynaklanan firma içi aksaklıklara tam olarak hakim olamama durumudur. 

Bu durumun yarattığı sorunlar şirketlerin büyümesinin önündeki en büyük engel oluyor. 

Biz KRC Elektro Market ekibi ile ölçümlenebilir, öngörülebilir bir dönemin ana hatlarını oluşturarak, bundan sonraki gelişme ve büyüme dönemlerine en uygun alt yapıyı hazırlamak üzere çalışmalarımıza başlıyoruz.” dedi.