kolay-baglantili-anahtarli-fis-haber-gorsel

Hep söylenir; TV,uydu, video gibi cihazları tamamen kapatmak için fişini çekmeniz gerekir. Fişi çekmezseniz cihaz stand-by konumuna geçer ve enerji tüketmeye devam eder. Fiş çekmekle uğraşmayız. Genellikle kumandadan kapatır, sonra “elektrik faturası niçin kabarık geliyor” diye şikayet ederiz.

kolay-baglantili-anahtarli-fis-gorsel-ve-cizim

Ama çözümü bulundu Set Elektronik tarafından Setel markası ile piyasaya sunulan yeni innovasyon ürünü, kolay bağlantılı anahtarlı fiş piyasaya sürüldü.

Bugün topraklı fişlerin en gelişmiş versiyonu olan ürün, Türkiye’de ilk ve tek. Fişi prizden çıkarmadan üzerindeki ışıklı anahtarı kapatarak enerjiyi kesebilirsiniz .

Daha Kolayı Yok

Benzer ürünlerin tamamında kullanıcı kablo bağlantısını oluşturmak için fişin iç kısımlarına ulaşmak zorunda. Bu durum ciddi zaman kaybı, montaj zorluğu ve güvenli olmayan kablo bağlantısı tehlikesini de beraberinde getiriyor.

SETEL’in kolay bağlantılı fişine kablo bağlamak da son derece kolay. Yalnızca kablo montaj kapağını sökerek, topraklama girişi de bulunan, vida bağlantılı yuvaya kablolar monte ediliyor.

Bünyesinde bulunan TSE belgeli, 16A rocker switch sayesinde minimum 10.000 açma kapama özelliğine sahip olan bu ürün; TV, beyaz eşya, elektrik süpürgesi ve ütü gibi tüm cihazların yükünü kolayca taşır. Evinizdeki tüm fişleri daha iyisi ile değiştirmenin vakti gelmişe benziyor ..

kolay-baglantili-anahtarli-fis-gorsel-ve-cizimleri

Set Elektronik Limited Şirketi Firma Bilgileri:

Set Elektronik Limited Şirketi 1996 yılında İstanbul’da çeşitli elektrikli malzemeler üretmek amacıyla kuruldu.

Kuruluşunun ilk dönemlerinde değişik elektrikli malzemelerin üretimini yapan firmamız ilerleyen yıllarda switch üretimi konusunda branşlaşma kararı alarak bu alanda çalışmalarını yoğunlaştırdı.

Switch üretimi konusunda gerekli tüm bilgi , beceri ve tecrübeye sahip olan firmamız mevcut ürünlerini itina ile müşterilerine ulaştırarak yüksek kalite ve makul fiyat anlayışı ile müşterileriyle işbirliği halinde çalışmaktadır.

Ürünlerimiz 2006 yılından itibaren “SETEL” markası ile yurtiçi ve yurt dışı müşterilerimize ulaşmaktadır.

Anahtar ürünlerimiz başta grup prizler, gece lambaları, arapuarlar,çeşitli makinalar,elektrikli mutfak eşyaları vb. pekçok elektrikli ürünlerde güvenle kullanılmaktadır.

Ülkemizin önemli üretici firmalarının anahtar tedariğini sağlayan firmamız ürünlerinin yüzde otuzluk kısmını da yurtdışı pazarlarına ulaştırmaktadır.

Şirketimiz ürünlerinin kalitesini daima standartların üstünde tutarak yeni ürünleri, pazara sunma çalışmalarına devam etmektedir.