makel-anahtar-priz-reklam-tasarim

Özet Bölümü

ANAHTAR PRİZ

45 bin m2 alan üzerine kurulu üretim tesislerinde ürünlerini, dünya standartlarında ve otomasyona dayalı son teknoloji makine parkurunda üreten Makel’in ürün yelpazesinde anahtar-priz, grup priz, akıllı bina ve otomasyon sistemleri, otomatik sigorta, kaçak akım koruma şalterleri, kompakt şalterler, kaçak akım korumalı kompakt şalterler, şalt endüstriyel ürünleri, sigorta kutuları, elektrik aksesuarları, elektronik sayaçlar, reaktif güç kontrol röleleri, panelmetreler ve LED aydınlatma ürünleri bulunmaktadır.

Anahtar ve Prizler

Anahtar Prizleri keşfetmek için; istediğiniz serinin üzerine tıklamanız yeterlidir. Daha detaylı bilgi alabileceğiniz, kombinasyonları kendiniz deneyebileceğiniz ürünler sayfasına yönlendirileceksiniz.

İngiliz Tipi, Cellia, Lumia, Lunis, Manolya, Modüler Seri, Karea, Defne ,Lillium Natural, Lillium Natural Kare, Lillium, Lillium Kare, Mimoza, Rose, Sıva Üstü Serisi, Nemliyer Ip44, Nemliyer Plus Ip44, Nemliyer Plus Ip55.

İNGİLİZ TİPİ

ingiliz-tipi-anahtar-prizler

GRUP PRİZLER

YENİ NESİL GRUP PRİZ

Gövde ile kullanıma uygun askı düzeneği sayesinde bulunduğunuz her alandaki yüzeye montaj yapmak artık çok daha kolay. Üründen ayrı bir sekilde monte ettiğiniz özel tasarım askı ile grup prizinizi istediginiz seviyede yüzeyde tutunmasını sağlayabilirsiniz.

GRUP PRİZ

Grup prizlerde kalite, güvenlik, işlevsellik ve donanım zenginliği ürün zenginliğiyle birleşti. Topraklı, topraksız ve eko modellerinin yanı sıra ihtiyacınıza uygun anahtarlı, ups, kordonlu ve klemensli seçenekleri ile hayatınızı kolaylaştıracaktır. Kordonlu modellerde 2, 3, 5, 7, 10 ve 15 metreye kadar kordon seçeneği bulunmaktadır.

ANAHTAR PRİZ AKSESUARLARI

MAKEL BASIN KÖŞESİ

BİNA OTOMASYONU

KNX

Konvansiyonel elektrik tesisatları bina otomasyonu için yetersiz kalmaktadır. Arzu edilen teknik esneklik, kontrol ve konfor özellikleri klasik kablolama ile uygulanamamaktadır. Bütün bu üstünlükler, KNX-EIB veri yolu sistemi ve 250’den fazla üretici firmanın ürünleri ile ortak veri yolu protokolü içerisinde ekonomik ve kolay anlaşılır bir biçimde karşılanabilmektedir.

KNX uluslararası yaygınlığı ve güvenirliği olan ev ve bina otomasyonu sisteminin haberleşme protokolünü global olarak standartlaştıran bir organizasyondur. KNX derneği (KNX ASSCOIATION)1999 yılında merkezi Bürüksel’de üç Avrupa derneğinin akıllı ev ve bina sistemlerinin yayılması amacı ile bir araya gelmesi ile kurulmuştur.

KNX – EIB : (Europen Installion Bus ), Avrupa tesisat veri yolu ve ‘’ akıllı ‘’ elektrik tesisatı alanında dünya lideridir.

Neden KNX ?

Dünya çapında standart, Farklı bina yönetim sistemleri ile entegrasyon, Esnek ve geleceğe uyumlu, Farklı imalatçılardan ürün temini, üretici bağımsız altyapı, Bina faaliyette iken enerji kullanımında enerji tasarrufu, Maksimum güvenlik, Merkezi kontrol ve görüntüleme, Kablolama ve hacimde tasarruf, Sertifikalı ürünler, Yüksek kalite garantisi. KNX Kullanım Alanları Aydınlatma kontrol sistemleri, Kapı giriş sistemleri, Perde, panjur kontrol sistemleri, Merkezi kontrol, Arıza izleme, Isıtma, soğutma kontrol sistemleri, Güvenlik, Günlük ev cihazlarının kontrolü, A/V sistemleri ile entegrasyon

SAYAÇLAR

ŞALT VE ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER

LED AYDINLATMA

Makel İletişim

MAKEL ELEKTRİK MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

ADRES: Osmangazi Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No.38 Kıraç – Esenyurt – İstanbul

TEL : +90 (212) 689 50 50 FAKS :+90 (212) 689 50 61

E-POSTA ADRESİ:makel@makel.com.tr

WEB:www.makel.com.tr

İNSAN KAYNAKLARI: ik@makel.com.tr

İHRACAT: ihracat@makel.com.tr

PROJE SATIŞ: projesatis@makel.com.tr