makel-elektrik-donemsel-degerlendirme-toplantisi-2019

Makel Yurtiçi Satış Ekibi bu yıl ki “Dönemsel Değerlendirme Toplantısı” için İstanbul’da bir araya geldi. 8 Ekim Salı günü sabah saatlerinde Esenyurt’taki fabrikaya geçen satış ekibi, Ar-Ge Yöneticisi Özkan Urhun eşliğinde tesisleri gezerek güncel gelişmeler ve otomasyon alanında gerçekleştirilen yatırımlar hakkında bilgi aldılar.

makel-bir-olursak-biz-oluruz-dedi-necati-caliskan-gorsel-2019

Kısa süreli gezinin ardından Smarthome, LED aydınlatma ve sayaç grubundaki yeni ürünler hakkında Ar-Ge Direktörü Ünal Küçük tarafından konferans salonunda aktarılan sunumu izlediler ve tasarım süreci devam eden ürünler hakkında detaylı bilgi aldılar.

Akıllı Ev Nedir ? / Smart Home Tanıtım Filmi

Balina toplantı salonu’nda yeniden bir araya gelen satış ekibine hitaben sözü ilk olarak Genel Müdür Hakan Öztürk aldı ve 2019 yılının 9 aylık dönemine ilişkin genel değerlendirmelerde bulundu.

Oturumun devamında toplantıya katılan Yönetim Kurulu Başkanı Necati Çalışkan, son 1 yılda yaşanan ekonomik gelişmeleri ve etkilerini değerlendirdiği konuşmasında önümüzdeki dönemlere ilişkin beklentilerini ve yapılması gerekenleri satış ekibiyle paylaştı.

2020 yılı için daha istikrarlı ve güvenli bir başarı grafiğine vurgu yapan Necati Çalışkan, Makel olarak birlikte büyük bir aile olduğumuzu ve piyasaların bugün ki koşullardan daha da güçlenerek çıkacağına olan inancını dile getirdi.