makel-artetipo-design-sunum-gorsel
makel-artetipo-design-sunum-gorsel

Şık ve zarif tasarımları ile dikkat çeken Makel Şirketler Grubu, ürünlerini Arketipo Design’da mimarlara görücüye çıkardı.

Türkiye’nin önde gelen iç mimarlık şirketlerinden Arketipo Design’da 30’dan fazla mimarın katılımıyla gerçekleşen sunumda, Makel ürünleri büyük beğeni topladı.

makel-artetipo-design-sunum-gorsel-2
makel-artetipo-design-sunum-gorsel-2

Başta Anahtar & Priz ürünleri olmak üzere son yıllarda teknolojiye yaptığı yatırımlarla da elektronik ürün grubunda önemli işlere imza atmaya devam ediyor.

Akıllı Ev ve Otomasyon Sistemleri konusunda “Smarthome” markası ile Türkiye pazarında dünya devleri ile kıyasıya rekabet eden Makel, Arkitepo Design’da mimarlara her iki ürün grubu hakkında detaylı bir sunum aktardı. .Anahtar ve Priz ürün grubunda mimarlara yönelik üst segment seride yer alan Lumia ve Cellia modellerini tanıtan Makel yetkilileri getirilen örnek ürünleri mimarlara yakından tanıttılar.

makel-artetipo-design-sunum-gorsel-3
makel-artetipo-design-sunum-gorsel-3

Son yıllarda mimarların gözdesi akıllı ev sistemleri ile ilgili ürünleri de  tanıtan Makel, “Smarthome” ürünleri ile de dikkat çekti. Kullanıcıya sağladığı sayısız fayda ve yaşattığı konfor ortamı sayesinde son yıllarda birçok yapıda karşımıza çıkan Akıllı ev otomasyon ürünleri için hazırladığı özel tanıtım ekipmanında uygulamaya dönük bir çok fonksiyon, ev içi senaryo ve buna bağlı kullanılacak anahtar sistemleri hakkında bilgi verildi.

Ayrıca Makel, resmi web sitesi www.makel.com.tr adresinden ürünleri ayrıntılı olarak inceleme fırsatı sunuyor.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.