kaucuk-fuarinda-basoglu-kablonun-standina-yogun-ilgi

Yerli ve yabancı firmaların odağı haline gelen Kauçuk Fuarı, her yıl olduğu gibi Başoğlu Kablo da yerini aldı.

Fuar süresince fuar katılımcıları ürün tanıtımları ve pazarlama ortamı oluşturarak, gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında yeni iş fırsatları yakalama imkanı sağlamıştır.

Etkili geçen fuarda Başoğlu’nun standı ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi görmüştür. Her gün farklı yetkililerin yer aldığı standımızda başta Pazarlama Müdürü Mutlu Kındıroğlu olmak üzere, satış ekibinden Ahmet Gümüşler, Ferdi Alagöz, Semih Aydın, Ufuk İnce, Tuba Adıgüzel, Satın Alma Müdürü Emre Süer, Kimyager-Ar-Ge Sorumlusu Ebru Erefe yer aldı.

Yönetim Kurulu Üyelerinden İlkim Başoğlu ve Tolga Başoğlu, Başoğlu Kablo Genel Müdürü Turgay Tonga, fabrika müdürlerinden Ali Güven Sönmez ve Erol Mert standımızı ziyaret ettiler.

Fuar etkinliğinde başlıca üretimlerini ve satışını yaptığımız HTV, Sünger Silikon, ACM-AEM-HNBR Organik Kauçuklar, LSR, Elektro İletken ve RTV Kalıp Silikon gibi Silikon Elastomer ve Kauçuk Hamurları çözümlerimizi ve hangi sektörlere ne gibi çözümler sunduğumuzu gösterme imkanı bulduk.

Her yıl düzenlenen, tüm Avrupa’da etkinliğinden söz ettiren ve sektöre yön veren Kauçuk Fuarı’nda bizleri yalnız bırakmayan değerli misafirlerimiz için teşekkür ederiz.

Başoğlu Kablo Stand at the Rubber Industry Fair was the Highlight

The one and only fair in Europe which focuses on rubber industry was held between November, 27th and 30th, 2014 in the Tüyap Fair, Convention and Congress Center.

Başoğlu Kablo was once again among the participants of the fair which has become the center of attention for both domestic and international companies. Participants of the fair found the chance to introduce and advertise their products while creating new business opportunities both domestic and international.

Başoğlu’s stand draw serious attention from the guests during this productive fair. Among the many executives and key employees who attended at the stand were Mutlu Kındıroğlu, Marketing Manager; Ahmet Gümüşler, Ferdi Alagöz, Semih Aydın, Ufuk İnce, Tuba Adıgüzel as part of the sales team; Emre Süer, Purchasing Manager; and Ebru Erefe, R&D supervisor. İlkim Başoğlu and Tolga Başoğlu, Members of the Board; Turgay Tonga, General Manager of Başoğlu Kablo; and Ali Güven Sönmez and Erol Mert, Facility Managers visited the stand. Başoğlu Kablo found the chance to introduce their HTV, Silicon Sponge, ACM-AEM-HNBR Organic Rubbers, and Silicon Elastomer and Rubber Dough solutions such as LSR, electro conductive and RTV Molded Silicon while explaining their solutions based on each industry.

Başoğlu Kablo is grateful to all their guests who visited their stand at the Annual Rubber Industry Fair which draws attention from Europe as an industry-driver.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.