kaucuk-fuarinda-basoglu-kablonun-standina-yogun-ilgi-3

Yerli ve yabancı firmaların odağı haline gelen Kauçuk Fuarı, her yıl olduğu gibi Başoğlu Kablo da yerini aldı.

Fuar süresince fuar katılımcıları ürün tanıtımları ve pazarlama ortamı oluşturarak, gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında yeni iş fırsatları yakalama imkanı sağlamıştır.

Etkili geçen fuarda Başoğlu’nun standı ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi görmüştür. Her gün farklı yetkililerin yer aldığı standımızda başta Pazarlama Müdürü Mutlu Kındıroğlu olmak üzere, satış ekibinden Ahmet Gümüşler, Ferdi Alagöz, Semih Aydın, Ufuk İnce, Tuba Adıgüzel, Satın Alma Müdürü Emre Süer, Kimyager-Ar-Ge Sorumlusu Ebru Erefe yer aldı.

Yönetim Kurulu Üyelerinden İlkim Başoğlu ve Tolga Başoğlu, Başoğlu Kablo Genel Müdürü Turgay Tonga, fabrika müdürlerinden Ali Güven Sönmez ve Erol Mert standımızı ziyaret ettiler.

Fuar etkinliğinde başlıca üretimlerini ve satışını yaptığımız HTV, Sünger Silikon, ACM-AEM-HNBR Organik Kauçuklar, LSR, Elektro İletken ve RTV Kalıp Silikon gibi Silikon Elastomer ve Kauçuk Hamurları çözümlerimizi ve hangi sektörlere ne gibi çözümler sunduğumuzu gösterme imkanı bulduk.

Her yıl düzenlenen, tüm Avrupa’da etkinliğinden söz ettiren ve sektöre yön veren Kauçuk Fuarı’nda bizleri yalnız bırakmayan değerli misafirlerimiz için teşekkür ederiz.