sivas-valisi-ve-belediye-baskani-untel-kablo-ziyareti-gorsel-2

Üntel Kabloları Sivas Valisi, Sivas Belediye Başkanı ve Ticaret Heyetini Ağırlardı

sivas-valisi-ve-belediye-baskani-untel-kablo-ziyareti-gorsel-3

“Gurbetten Sılaya Haydi Yatırıma” sloganıyla bir dizi önemli iş insanı ile bir araya gelmek üzere program başlatan Sivas Valisi Sn. Salih Ayhan, Sivas Belediye Başkanı Sn. Hilmi Bilgin, Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Sn. Mehmet Kul, Sivas Sanayi ve Ticaret Odası Heyeti ile Sivas Organize Sanayi Bölgeleri müdürleri Üntel Kablo’yu Dilovası/Kocaeli’ndeki üretim tesislerinde ziyaret etti.

sivas-valisi-ve-belediye-baskani-untel-kablo-ziyareti-gorsel

Türkiye kablo sanayinin en önemli üreticilerinden olan ÜNTEL KABLO Yönetim Kurulu Başkanı Selim ÜNLÜ, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ferhat GÜNAN ve İş Geliştirme Direktörü Onur Serhat Günan tarafından karşılanan heyet ziyaretlerinde, üretim tesisini gezerek fabrikanın teknik donanımı ve üretim bandı hakkında bilgi aldı.

sivas-valisi-ve-belediye-baskani-untel-kablo-ziyareti-odul

Türkiye sanayinin genel yatırımları ve yerelde Sivas bölgesindeki çalışmaların, istihdam ve ekonomik gelişmelerin görüşüldüğü ziyaretin sonunda Sivas Valisi Sn. Ayhan ve Belediye Başkanı Sn. Bilgin, Üntel Kablo çalışanlarına başarı dileklerinde bulundu.

Üntel Kablo Hakkında

Dünyanın lider kablo üreticilerinden biri olan ÜNTEL KABLO 1972 yılında Türkiye’de kurulmuştur. 50 yıla yaklaşan üretim tecrübesi, son teknolojiye sahip tesisleri ve alanında uzmanlaşmış ekibi ile Üntel Kablo daima en iyiyi üretmeyi hedeflemektedir.

2009 yılının sonunda yapımı tamamlanan yeni üretim tesisi ile 32.000 m²’si kapalı, toplam 43.000 m² alanda faaliyet göstermekte olan Üntel Kablo, yılda 4000 ton compound ve 3.000 ton bakır inceltme üretim kapasitesi ile yaklaşık 30.000 ton/yıl kablo üretmektedir.

En modern teknolojiye sahip tesisleri, prestijli üreticilerden temin edilmiş makineleri, güçlü ekibi ve gelişmiş ERP sistemi ile Üntel Kablo kati müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Üntel Kablo Tanıtım Videosu ilginizi çekebilir.

Üntel Kablo Tanıtım Filmi

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.