a-tech-fuarinda-alkan-aydinlatmanin-ilgi-goren-diger-urunleri-tedas-onayli-venus-small-ve-venus-mini-oldu (1)

Alkan Aydınlatma 23-26 Kasım tarihinde İstanbul’da gerçekleşen Atech Akıllı Bina Teknolojileri Fuarı’nda; yeni ürünü olan Apollon X projektörü ve TEDAŞ onaylı ürünlerini tanıttı. Dış mekanlarda, yüksek watt gerektiren ortamlarda (1500W’a kadar) kullanılmak üzere, yenilenebilir elektrik enerjisiyle üretilen ve IP66 sertifikasıyla müşterilerin kullanımına sunulan Apollon X, gücü ve tasarımıyla fuarın en dikkat çeken ürünleri arasında yer aldı.

Emlak Konut ve TOKİ gibi Türkiye’nin özel ve resmi inşaat sektörü kuruluşlarının satın alma ve teknik adamlarını ağırlayan fuarda, Apollon X ile beraber yoğun ilgi gören diğer Alkan ürünleri ise TEDAŞ onaylı Venüs Small ve Venüs Mini oldu. Venüs Small ve Mini LED armatür; yol, cadde ve sokak aydınlatmasında TEDAŞ teknik şartnamesi kriterlerine uygun enjeksiyon yöntemiyle alüminyum malzemeden, korozyona karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır.

a-tech-fuarinda-alkan-aydinlatmanin-ilgi-goren-diger-urunleri-tedas-onayli-venus-small-ve-venus-mini-oldu

Estetik yapı ve yüksek IP koruma sınıfına sahip Venüs; dış mekanik darbelere karşı dayanıklı şekilde dizayn edilmiştir. Etkin ısı tahliyesi sağlayan soğutma kanatçıkları kasaya entegre edilmiştir. 0-5-10-15 derece açı ayarlı alüminyum enjeksiyon konsol sayesinde, armatür dikey ve yatay monte edilebilir. Açılabilir mandallı kapak sayesinde bakım ve onarım kolaylığı sağlayan Venüs Apollon X gibi fuar boyunca ziyaretçilerin ilgini çekmeyi başardı.

Alkan Aydınlatma standında dikkat çeken aktivitelerden biri de, grup firması olan Alkansan’ın yeni EPC hizmetiydi. İlgiyle karşılanan Alkansan artık; GES kurulumunda projeyi, mühendislik, tasarım, malzeme tedariği ve inşaat faaliyetlerini tek bir çatı altında yürüten EPC (Engineering Procurement Construction) hizmetini bütünleşik olarak sunuyor.