ARGESYS-Elektronik

ARGESYS ELEKTRONİK: Şerifali Mah. Mevdudi Sk. No:48 Ümraniye – İstanbul Tel : 0216 499 11 00 Fax : 0216 499 11 01 [email protected]

DIŞ MEKAN AYDINLATMA ÜRÜNLERİ

Wallwasher

Wallwasher özellikle binaların dış cephe duvarlarının rengini değiştirmek veya aydınlatmak amacı ile kullanılır. Tarihi bir bina ya da bir sarayın dış duvarında, yapının görkemi arttırmak amacı ile sıklıkla kullanılır.

Wallwasherların bir çok varyasyonu mevcuttur. Size gereken doğru wallwasherı bulmak için ihtiyacınızın doğru belirlenmesi gerekir. Işığın rengi, mercek açısı, lümen değeri, Ip sınıfı, montaj tipi bu varyasyonların oluşumunda etkilidir.

ALXSYS-LUKE

Difüzörden çıkan soft ışık sayesinde oldukça geniş kullanım alanı sağlamaktadır.

ALXSYS-GAİA

WALLWASHER

Kendi Tasarımımız olan ALX-GAIA serisi wallwasherlarımız 34-67-100-133 cm olarak satışa sunulmaktadır. Farklı renk seçenekleri ve uzunluklarda yerli üretimimiz ile beğenilerinize sunarız

ALXSYS-AREN

WALLWASHER

-DMX512 / DALI / 1-10V Kontrol -IP66 -Alüminyum profil -RGB/AMBER/Warm White/Cold White ve renk seçenekleri ile -Yerli üretim -2 Yıl garanti -32,62,92,122 cm uzunluk seçenekleri

ALXSYS-ALPHA

GÖMME ARMATÜR

Gömme armatürlerimiz projelerinizde kullanabilmeniz için istenilen ışık renginde fonksiyonel ve dekoratif bir aydınlatma sunar. IP66 koruması dahili güç kaynağı paslanmaz yüzeyi ve son teknoloji led ile peyzaj aydınlatmalarınız için güvenilir aydınlatma çözümü sunar.

ALXSYS-KEA

PARK BAHÇE AYDINLATMA

Kazıklı ve kazıksız seçenekleri ile park ve bahçe aydınlatmalarınız için ideal çözümü sunar. Işık rengi seçenekleri mevcuttur.

İÇ MEKAN AYDINLATMA ÜRÜNLERİ

ALXSYS-WİLMA

Kendi argemiz tarafından tasarlanan ve istekleriniz doğrultusunda biçimlendirebileceğimiz her ihtiyaca yönelik aydınlatma çözümleri üretmekteyiz. Kolay montaj- Yüksek verimli- Alüminyum Profil- Uzunluk seçenekleri- Güç seçenekleri- DMX, Dali, 1-10V ve Uzaktan kumanda -kontrol seçenekleri- Farklı Gövde Renk Seçenekleri

ALXSYS-NAZ-M

ALXSYS Naz serisi sıva altı downlightlar yüksek verimli geniş hava etkileşim yüzeyli soğutucuları ile ofis ve mağaza aydınlatma projeleriniz için ideal çözüm oluşturur.

ALXSYS-NAZ-S

Downlight armatürler aydınlatmanın en önemli unsurlarından biridir. Kaliteli led ile yüksek verimlilikte üretilirler. Işığın homojen dağılımını sağlamak amacı ile difüzörlü ya da difüzörsüz seçenekleriyle ihtiyacınıza çözüm sunar.

ALXSYS-NANO

Dekoratif spot aydınlatmalarımıza yeni bir üye : ALXSYS-NANO

ALXSYS-KINA

ALXSYS-KINA : 3W ve 6W güç tüketimi seçenekleri ile şık tasarıma sahip spot aydınlatma armatürü.

GÜÇ KAYNAKLARI

 • Yerli üretim
 • Yüksek verimlilik
 • 100-240 voltaj girişi
 • IP seçenekleri
 • Düşük maliyet uygun fiyat
 • 2 yıl garanti
 • Kısa devre, yüksek gerilim, aşırı yük, yüksek ısı koruması
 • 350/500/700 ma güç seçenekleri ile

 • Yerli üretim
 • Yüksek verimlilik
 • 100-240 voltaj girişi
 • IP seçenekleri
 • Düşük maliyet uygun fiyat
 • 2 yıl garanti
 • Kısa devre, yüksek gerilim, aşırı yük, yüksek ısı koruması
 • 350/500/700 ma güç seçenekleri ile

KONTROL SİSTEMLERİ

FİYAT PANOLARI

Argesys olarak yüzlerce akaryakıt istasyonunun fiyatpanosu ihtiyacına çözüm oluşturmaktayız. Yurtiçinde ve yurtdışında bizi tercih eden akaryakıt istasyonları yüksek memnuniyet oranları ile referansımızdır.

Akaryakıt istasyonlarında fiyat panosunun arıza yapmasının size nasıl bir sorun açacağının farkındayız ve bunun için tüm panolarımızda uzun ömürlü led kullanırız. Kullanımı basittir kablolu, kablosuz, bluetooth ile telefondan kontrol seçenekleri mevcuttur.

AKILLI ŞEHİR PROJELERİ

Akıllı şehirler ve IOT projelerimiz ile ürünlerimizi daha iyi kontrol etmenizi sağlıyoruz. Tek bir merkezten yönetilen bu projemiz sokak armatürlerin kontrolünü daha akıllıca yapmanızı sağlar. Grup olarak ya da tekli kontol seçeneğini size sunan bu sistem ile sokakların ve caddelerin kontrolü tamamen sizde olur.

Anlık olarak armatürlerin parlaklık değerlerini harita üzerinden görebileceğiniz masaüstü yazılımımız ile yönetiminiz daha rahat olur. Eğer bir ürün arıza yapar ise bunu sistem raporlarında görebilirsiniz ve müdahale süreci daha hızlı olur.

 

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.