ARGESYS-Elektronik

Şerifali Mah. Mevdudi Sk. No:48 Ümraniye – İstanbul - Tel : 0216 499 11 00 - Fax : 0216 499 11 01 - info@argesys.com.tr

ARGESYS 'Alex Seyis ARGESYS'yi Anlatıyor'.. Alex SEYİS sektöre yaklaşık 40 yılını vermiş ve aydınlatmada ismiyle marka olmayı başarmış bir isim. ARGESYS Elektronik yeni kurulmuş, henüz 1 yıllık geçmişi olan bir bir firma. Öncelikle tüm aydınlatma sektörü adına Alex bey ve ekibine hayırlı olsun diyelim. Bu söyleşimizde kendisinden markanın doğuş serüvenini, yeni bir...

İç Mekan Aydınlatma

LED Armatür çeşitleri

Dekoratif Armatürler ofis ve mağaza aydınlatmalarında estetik aydınlatma çözümleri sunar.

İç mekan aydınlatma

Dış Mekan Aydınlatma

Wallwasher,Gömme Armatürler, Park Bahçe Aydınlatma, Çim Spotları

Dış Mekan Aydınlatma

Güç Kaynakları-LED Driver

LED Driver

Yerli üretim- Yüksek verimlilik- 100-240 voltaj girişi- IP seçenekleri Düşük maliyet uygun fiyat 2 yıl garanti Kısa devre, yüksek gerilim, aşırı yük, yüksek ısı koruması 350/500/700 ma güç seçenekleri ile

LED Driver

LED Kontrol Sistemleri

ARGESYSY olarak yüzlerce akaryakıt istasyonunun fiyat panosu ihtiyacına çözüm oluşturmaktayız.

ARGESYS KONTROL SİSTEMLERİ

ARGESYS Elektronik Projeler

Akaryakıt İstasyonu Fiyat Panosu
Akıllı Şehirler Projesi: Akıllı Sokak Aydınlatmaları
Ameliyathane Masası Kontrol Kartı Tasarımı
DMX 200 RGB LED Animasyon Kontrol

ARGESYS Elektronik Projeler

Zlux Aydınlatma, Beta Aydınlatma Gama Reklam, Bıçakçılar Tıbbi Cihazlar

Arge Tasarım Hizmeti

LED ARGE

Arge Tasarım Hizmeti Aydınlatma ve elektronik kontrol proje çözümleri üreten arge temelli bir firmayız. İhtiyaçlarınız doğrultusunda etkili çözümler geliştirir ve hizmetinize sunarız.

Arge Tasarım Hizmeti

ARGESYS ELEKTRONİK KURUMSAL

*1980  yılında  Üçel Elektronik  ile  Elektronik  sektörüne de giriş yaptık,

*1990  yılının sonuna doğru ortaklığını bitirerek  1991yılının başında  ASSAN Elektronik firmasını kurduk,

*ASSAN Elektronik kurulduktan sonra, Türkiye  ve  yurtdışı  için iyi bir üretici ve Ar–Ge firması olma yolunda olduğunun haberini vermeye başladık, Bu tarihten itibaren gerek yan sanayi üretim ve  özel tasarımlar,  gerekse  TV ’lerde izlenilen İner misin Çıkarmısın, Çarkıfelek , Turnike , Riziko , Aileler Yarışıyor gibi birçok yarışma programının Elektronik  ve  LED , Aydınlatma  tarafının vazgeçilmez ismi olduk.

Teknolojinin ilerlemesi ve elektroniğin gidiş yönü dolayısıyla  Türkiye ’de bir ilki LED’li aydınlatma ürünlerini 2003 yılında Reklam ve Aydınlatma sektöründe kullanılmak üzere tasarlamaya ve üretmeye başladık, Başta  Türkiye ve yurtdışı olmak üzere  Cezayir ,  Rusya ,  Almanya ,  İsviçre , ABD ,  Tunus ,  Romanya  vb. birçok ülkeye  üretim  ve tasarım  yaparak dünyaya ismimizi duyurmaya başlamıştık 2014 yılında sektör içerisindeki yatırımcı bir Grup ile bir birleşme yaptıktan sonra Nisan 2017 tarihinde hisselerin tamamını satarak ticari ilişkiyi bitirdik.

*Mayıs 2017 tarihinde ARGESYS Elektronik A.Ş. firmasını kurduk. Ar-Ge tabanlı olan ARGESYS Elektronik, hem elektronik sektöründe hem de aydınlatma sektöründe üretimler ve tasarımlar yapıyoruz…

Hizmetlerimiz: İç Mekan Aydınlatma , Dış Mekan Aydınlatma , Led Kontrol Sistemleri, fiyat panoları, benzinlik, Yerli LED Driver, LED Güç kaynakları, LED Kontrol sistemleri, Wallwasher, bahçe aydınlatma, çim spotlar, dekoratif armatürler, ofis aydınlatma, magaza aydınlatma ürünleri, estetik aydınlatma vb..

*Toplam üretim tesisimiz 2.400m2’dir.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.