turkiyenin-ilk-tse-onayli-rakorlu-fis-priz-markasi-bylion

25 yılı aşkın süredir elektrik ve elektronik sektöründeki teknik bilgi ve ticari birikimini profesyonel ürünlere dönüştürmeyi başaran Emfanorm, Bylion markalı endüstriyel ürünlerinin kalitesiyle beraber sertifikasyonuyla da bir adım önde olmayı başarıyor. Bylion, sanayi alanında en çok kullanılan ürünlerden biri olan ve yüksek darbe dayanımına sahip, sanayi tipi IP54 Rakorlu Erkek Fiş ürününe TSE belgesi alarak, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi.

Fransız Tipi ve Alman Tipi Prizler İle Uyumlu!

Bylion’un IP54 koruma sınıfı özelliğine sahip REF serisi fişleri, max. 3G2.5 kablo kapasitesi, 230V nominal gerilim özelliği ile öne çıkıyor. Ayrıca Bylion endüstriyel prizlerin en can alıcı özelliklerinden biri de ister Alman, ister Fransız tipi tüm sistemlere uyumlu olması. Böylece yurt içindeki konumuna ilave olarak, Bylion markasının Avrupa Birliği’nden Balkan ülkelerine, Orta Doğu’dan Türki Cumhuriyetlere kadar birçok ülkede boy göstermesi mümkün olacak.

bylion-kalite-kontrol-muhendisi-ahmet-koksaldi

İstanbul Tuzla’daki entegre üretim tesislerinde; elektrik, elektronik ve iş güvenliği sektörlerine yönelik ürünleri arasında; endüstriyel fiş-prizler, makaralı uzatma kabloları, sarma aparatları, uzatma kabloları gibi birçok endüstriyel ürün bulunan Bylion; bitmiş ürünlerin yanı sıra, tüm komponentleri de kendi bünyesinde üretme kabiliyetine sahip önemli sanayi kuruluşları arasında bulunuyor.

Bylion Kalite Kontrol Mühendisi Ahmet Köksaldı; TSE belgesi ile taçlanan rakorlu fişler ile ilgili yürütülen ar-ge çalışmaları ve verilen emeğin sonucu olarak ürün kalitesinin belgelenmiş olmasından duydukları mutluluğu ifade ederek şunları söyledi;

Bylion, yerli üretime son derece önem veren ve üretmenin sektörle beraber ülkeye olan katkısına saygı duyarak işini ciddiye alan bir marka ve yönetim yetkililerimizden teknik kadromuza kadar tüm ekibimiz, nihai ürünle beraber ürünlerde kullandığımız tüm komponentleri yine kendi bünyemizde üretmenin önemine inanır.

Bu hedefle, sektöre Bylion olarak imalat ettiğimiz ürünlerin kalitesinden taviz vermeden ve yerlilik seviyesini en üst seviyede tutacak şekilde sektörün ihtiyaç duyduğu ürün gruplarında, en iyi seçenek olmaları için çalışıyoruz.

Elbette tüm bu sürecin ve verilen emeğin, hak ettiği yeri bulması ve müşterimize ispatlanması noktasındaki en büyük gösterge, ulusal ve uluslararası kalite standartlarına ulaştığımızı belgeleyen sertifikalardır. Rohs, EAC, CE ve TSE gibi belgelendirme süreçlerimizi üretimimizle eş zamanlı yürütüyoruz. Son olarak yeni ürünümüz olan Bylion REF Serisi Rakorlu Fiş ürünümüze de, Türkiye’de ilk kez TSE belgesi alan firma olmayı başararak, sektöre güven vermenin gururunu yaşıyoruz.