bylion-turkiye-satis-muduru-serdar-senyuva (2)

Endüstriyel ürün grubuyla elektrik aydınlatma sektörlerine yönelik üretim yapan Emfanorm kuruluşu Bylion Elektrik 2024 yılına hızlı başladı. Sektörün tanınmış, güçlü isimlerinden Serdar Şenyuva Bylion ekibine Türkiye Satış Müdürü olarak dahil olurken, İstanbul’da sektörün kalbi sayılan lokasyonlardan Perpa’da açılan yeni ofisi de faaliyete geçti.

20 yıllık sektörel tecrübesiyle sektörde güvenilir, tanınmış isimlerin arasında gösterilen başarılı iş insanı Serdar Şenyuva Bylion Satış Müdürü oldu. Geçmişte Eczacıbaşı, Karcher ve Pelsan Aydınlatma  gibi global markaların çeşitli departmanlarda üst düzey görevler alan Şenyuva; Bylion ile yapacağı bir dizi yeniliğe hazırlanıyor.

bylion-perpa-subesi (2)

2023 yılında ürünleri iç pazarın en sevilenleri arasına girmeyi başaran markalarından Bylion, 30 yıla yaklaşan deneyimini alanında profesyonelleşmiş çok güçlü bir ekiple yoluna devam ediyor.

Büyüme hedefleri doğrultusunda yapılan çeşitli yatırımlara ilave olarak, genişleyen uzman kadrosunun başına getirilen güçlü isim Serdar Şenyuva, 2024 yılında Bylion adıyla daha da çok karşılaşacağımızı belirtiyor.

Bir dizi taktiksel karar ile birlikte markanın muazzam algısını korumak ve satış oranlarını daha da yukarı çekecek faaliyetlerde yoğunlaşmak üzere kararlılıklarını vurgulayan Şenyuva, İstanbul Perpa’daki ofisin (B Blok K.5 N.288) faaliyete geçmesinin de bu hedefler arasında olduğunu belirtiyor.

bylion-2024-e-hizli-basladi-bir-acilis-bir-atama (2)

Bylion Perpa Ofisiyle Çalışmalarına Hız Katacak

Müşterilerine ürün kalitesindeki doyuruculuğun yanı sıra, satış sonrası hizmetler ve iletişimde hızlı dönüş gibi pozitif etkileri yansıtmayı amaçlayan Şenyuva, çalışmalarını süratli şekilde koordine etmek üzere Perpa ofisinin çok doğru bir lokasyon olduğunu belirtiyor.

Sektörel çözümleri ve inovatif ürünleriyle Ar-Ge’den satışa tüm birimlerinde üst düzey hizmet politikasını vizyonu olarak belirleyen Bylion, yeni yılda hiçbir olumsuz koşulun üretime ve müşteriye hissettirilmeyeceği bir güven düzeyiyle, faaliyetlerini kararlılıkla sürdürüyor.