bylion-urunlerinin-elektrik-sektorundeki-tek-yetkilisi-ack-oldu

Elektrik sektörü ve sanayisinde kullanılan, ağır endüstriyel makaralar, kauçuk fiş ve prizler gibi birçok ürünün gözde markası Bylion ile aydınlatma sektörünün köklü ve güçlü markası ACK Lighting arasında protokol imzalandı.

İki marka arasında yapılan anlaşmaya göre, bundan sonra Bylion ürünlerini elektrik sektörüne ACK sunacak.

Bir süredir iki marka arasında devam eden görüşmeler, geçtiğimiz günlerde Bylion Satış Direktörü Emrullah Ögtelik ve ACK Lighting Yönetim Kurulu Üyesi Cüneydi Yıldız arasında imzalanan anlaşma ile nihayete erdi. Bylion ürünlerinin elektrik sektörüne yönelik olarak, yurt içinde yapılacak tüm satışların yetkisi ACK Lighting’e devredildi.

ACK’nın ülke çapındaki satış ağı ve geniş ekibi tarafından yürütülecek çalışmalarda, Bylion Satış Müdürü Serdar Şenyuva da operasyonel destek sağlayacak.

bylion-ack-lighting-isbirligi-yapti

Ack ile Bylion Ürünlerinde Kesintisiz Stok

Aydınlatma sektöründe “Işığın yeni adı” mottosuyla çalışmalarını sürdüren ve yüzlerce aydınlatma malzemesinin üretimini kendi tesislerinde gerçekleştiren ACK Lighting, elektrik aydınlatma piyasasının yakından tanıdığı isimler arasında yer alıyor.

Ülke genelindeki yapılanması ve pazarlama faaliyetlerindeki başarısını, yüksek talep gören Bylion ürünlerinde de göstermeyi planlayan ACK Lighting ile yapılan anlaşma sonrası Bylion adına açıklama yapan Ögtelik ise şunları ifade etti:

“Elektrik sektörü, inşaat sektörünün lokomotifi olarak hareketlenen ve genel anlamda her dönemin en dinamik sektörleri arasında yer alıyor. Bu sektöre özel olarak ürettiğimiz ürünler ise gerek üretim tesislerindeki kalite kabiliyetimiz gerekse müşterilerimize doğru fiyatı sunma politikamız sebebiyle oldukça rağbet gördü.

Bu ilgi yoğunluğundan çok memnun olmakla beraber, ACK Lighting ile yaptığımız anlaşma doğrultusunda, ürünlerimizin stok ve satış gibi son kullanıcıya ulaşmasına kadar geçen süreçte birçok başlığı içeren hizmet alanında çok daha yüksek standartlara ulaşacağımıza inanıyoruz.

Herkesin yakından bildiği üzere, ACK Lighting alanında uzmanlaşmış, gelişmiş bir kapasiteye sahip, sistemi oturmuş ve güven veren markaların başında geliyor. Geniş müşteri ağının gücü ve Satış Müdürü Polat Haydaroğlu liderliğindeki 11 kişilik profesyonel satış ekibi ile ACK Lighting, önümüzdeki süreçte Bylion ürünlerini elektrik sektörüyle başarıyla buluşturacak.

Satış trafiğinin sağlıklı ve hızlı yürümesi için ACK Lighting tarafından büyük bir alan ayrılmış durumda ve burada Bylion ürünleri kesintisiz olarak ve yüklü miktarlarda stokta tutacak.

Elbette biz de, Satış Müdürümüz Serdar Bey sorumluluğunda, gelen talepleri kendilerine yönlendirecek ve operasyonel destek sağlayacağız. İşbirliği için başta  Dış Ticaret Müdürü Aziz Can Yıldız olmak üzere ACK ailesine teşekkür ediyor, anlaşmamızın her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum.”

Bylion Ürünleri ACK’nın Web Sitesinde Yayında!

Yüksek kaliteleri ve uzun süreli kullanım ömürleri ile öne çıkan, Bylion markalı ağır endüstriyel makaralı uzatma kabloları ve kauçuk fiş/priz grubu ürünlerin Türkiye Distribütörü olan ACK ise anlaşma sonrası ürün gruplarına ait hazırlıklarını tamamladı.

Ürün çeşitleri, teknik detaylar ve fiyatlandırma politikalarına ilişkin ön hazırlıklarını hızla bitiren ACK, Bylion ürünlerini resmi web sitesinde yayınladı. Detaylı bilgi için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz: https://acklighting.com/