bylion-bayileri-2023-basari-odullerini-aldi

Kablo makaraları ve endüstriyel fiş priz serisi gibi elektrik sektörüne yönelik üretimiyle tanınan Bylion bayilerine 2023 Yılı Başarı Ödüllerini takdim etti.

Ürünleri arasında; kablo makaraları, uzatma kabloları, kauçuk fiş ve prizler gibi kablolama ve güç dağıtım ürünlerini ve ayrıca ev ve endüstriyel amaçlara yönelik çözümleri sunan Bylion, geçtiğimiz yıl faaliyete geçirdiği pazarlama çalışmaları doğrultusunda bir dizi bayilik anlaşması ve kurumsal yapısını güçlendirmek üzere atamalar gerçekleştirmişti. 2024 Şubat ayında bayi kanalı ile yakalanan başarılı grafik, Bylion tarafından firma merkezlerine yapılan ziyaretlerde bayilere takdim edildi.

Üretim kalitesi ve rekabetçi fiyatlarıyla sektörün önemli aktörlerinden biri olmayı başaran Bylion markası gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Elektrik sektörüne yönelik faaliyet gösteren ve toptan/parekende elektrik malzemeleri satışı yapan birçok firma, ürün satışını üstlenmek üzere yapılan bayilik anlaşmaları doğrultusunda tüketicilere hizmet veriyor.

bylion-yeni-urun-katalogu-14-yeni-urunle-cikti

25 yıllık üretim tecrübesi ve entegre üretim tesisi ile pazarlama atağı yapan Bylion, iç pazar taleplerini arttırmayı başardı. Hedeflerin yakalandığı ve beklentiyi karşılayan 2023 yılı değerlendirmeleri sonucunda hazırlanan Bylion Başarı Ödülleri, markanın üst düzey yetkilileri tarafından yapılan ziyaretlerde sunuldu.

Bylion Yeni Ürün Kataloğu, 14 Yeni Ürünle Çıktı!

Elektrik, elektronik ve hırdavat sektörlerine yönelik olarak makaralı uzatma kabloları, kauçuk fiş ve priz serileri, sarma aparatları, seyyar uzatma kabloları gibi birçok ürünün imalatını yapan Bylion, 14 yeni ürünü de içeren yeni kataloğunu çıkardı.

“Elektriğe ulaşmanızın en kolay yolu” sloganı ve üretim süreçlerine gösterdiği hassasiyetin bir sonucu olarak üstün özellikler sunan ürünlere yenileri eklendi. Müşteri talep ve ihtiyaçları doğrultusunda ürünlerini sürekli olarak güncelleyerek ar-ge yatırımlarını kesintisiz sürdüren Bylion’un aileye yeni katılan 14 yeni ürünü sektör tarafından heyecanla bekleniyordu. Görücüye çıkan ürünler, markanın performansını koruyarak en kaliteli ürünleri tüketicilerle buluşturduğu gözlendi.