kaliphaneden-tasarima-tam-entegre-kalite

25 yılı aşkın süredir elektrik ve elektronik sektöründeki bilgi ve birikimiyle, ağır sanayinin en sevilen ürünlerine imza atan Bylion, tam entegre üretimi ile tasarımdan kalıba tam entegre tesis ve yerli üretim gücünü elektrik sektöründe tüm sahaya yansıtıyor.

Bylion;  şantiyelerin ve ağır sanayinin vazgeçilmez ürünü makaralı uzatma kabloları ve kauçuk topraklı priz ve fiş grubunda yerli üretimin tüm avantajlarını fiyat politikası ve ürün kalitesine yansıtarak müşterilerine satın almadan uygulamaya her alanda konfor sağlıyor.

Orta ölçekli bir işletme olarak kurulmasına rağmen kısa sürede sektörün en büyük tesislerinden biri olmayı başararak Bylion’a bu ivmeyi sağlayan şeyse; ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma ilkelerinden asla vazgeçmeyen yapısı oldu.

Ar-Ge bölümünde çalışan mühendis ekibi teknik yeterliliğini dinamik çalışma temposuyla birleştiren Bylion tasarımcıları adına açıklama yapan Makine Mühendisi Betül Karataş; çalışmalarını yürütürken dikkat ettikleri  husus müşteri isteklerinin her zaman birinci planda olduğunu belirterek şunları söyledi;

makine-muhendisi-betul-karatas

Bylion olarak yöneldiğimiz sektörlerde ürünlerimizi kullanan müşterilerimizin satın aldıkları her bir ürün bizim için markamızın değerine hizmet eden bir unsur. Bu nedenle baştan sona mutlu olmaları en büyük hedefimiz oluyor. Üretim bantlarımızdan çıkan ve kalite kontrolü sağlanan ürünlerimiz neredeyse 0 hata ile müşteriye ulaşıyor olmasına rağmen biz hiç durmuyoruz.

Her şeyin hızla değiştiği çağımızda ihtiyaçlar da aynı hızla evriliyor. Özellikle ağır sanayideki çalışma koşul ve ortamlarına eksiksiz entegre olması için ürünlerimizin Ar-Ge süreçleriniz kesintisiz devam ettiriyoruz.

Elbette bu aşamada bizim için en büyük avantaj, ekibimizin yetkinliğini besleyen üretim proseslerinin her birinin kendi bünyemizde olması. Tasarımdan kalıba kadar her aşamada kontrol imkanı veren tesisimizle, üzerinde Bylion etiketi taşıyan her ürüne gururla imzamızı atıyoruz.

Tüm müşterilerin aslında işlerinin bir ortağı olduğunu söyleyen Bylion; gerek üretim bantları gerekse kalıphane ve tasarım bölümlerini görmek isteyen her müşterisi için kapılarını sonuna kadar açabileceğini belirtiyor.

bylion-kaliphane-uretim-ve-kontrol

Son dönemlerde Dünya çapında yaşanan krizlere rağmen Bylion’un kaliteden asla şaşmayan yapısı, yerli üretim olmasındaki avantajı daha fazla tercih ediliyor olmasındaki en önemli etkenlerden biri olarak öne çıkıyor.

Gelişen dünyanın gerisinde kalmamak için Ar-Ge yatırımlarını her yıl ciddi seviyelerde arttıran marka, % 100 yerliliği sağlamak ve bu anlayışı oturtmak üzere, ürettiği tüm ürünlerin dijital süreçlerle kontrol edilen aşamalarını son teknoloji ile takip ediyor.

Kalıphane ve tasarımın dışında, plastik ve mekanik tasarımlardan elektronik kart tasarımlarına kadar tüm süreç Bylion fabrikalarında gerçekleştiriliyor.