uluslararasi-istanbul-hirdavat-fuari

Bylion sektördeki en önemli etkinliklerden biri olan İstanbul Hırdavat Fuarı’na katılarak ziyaretçileriyle buluştu. 24-27 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşen fuarda Bylion, Türkiye’nin dört bir yanından yurt içi müşterilerini ve yurt dışından birçok yabancı ziyaretçiyi ağırladı.

Bylion’un fuar standı, elektrik ekipmanları, iş güvenliği ürünleri, otomasyon ve elektronik sektörlerine yönelik ürettiği makaralı uzatma kablolarından kauçuk fiş ve uzatma kablolu ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi ile dikkatleri üzerine çekti. Makaralı uzatma kabloları sayesinde elektrik ihtiyaçlarını daha pratik bir şekilde çözmek isteyen ziyaretçiler, ürünlerin kalitesi ve kullanışlılığı hakkında detaylı bilgi aldı.

Bylion Satış Müdürü Emrullah Ögtelik; elektrik sektöründeki tüketicilerini, kalite ve güvenlik beklentilerinin sahadaki projelerine olan etkisine ilişkin, sunduğu çözümleri ve avantajları fuar boyunca etkili bir şekilde bilgilendirdi.

bylion-satis-muduru-emrullah-ogtelik

Ayrıca ihracat alanında sektörün önde gelen lider üreticilerine danışmanlık veren GNC Genco Electro ile de partnerlik yapan Bylion, GNC Genco Electro kurucuları ile dünyanın 42 ülkesinden gelen yabancı ziyaretçilerini birlikte ağırlayarak yurt dışı pazarlarının nabzını tuttu.

Fuarın Yıldızı Bylion Rakorlu Fişler Oldu

Geçtiğimiz aylarda, TSE belgesi alarak, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdiği ürünü olan ve sanayi alanında en çok kullanılan ürünlerden biri olarak yüksek darbe dayanımına sahip, sanayi tipi Bylion IP54 Rakorlu Erkek Fiş fuarın yıldız ürünlerinden biri oldu.

Üstün özelliklerinin ziyaretçiler tarafından tam not aldığı rakorlu fişler, Fransız ve Alman tipi uygulamalarda kullanılabilme özelliğiyle de beğeni topladı.

Önümüzdeki dönem yurt içi payına ihracat oran artışı eklenmesi de beklenen ürün, hem AB ülkeleri hem de Orta Doğu ülkelerinde rağbet görecek.

bylion-uluslararasi-istanbul-hirdavat-fuari

Tek çatı altında elektrik, hırdavat, elektronik, iş güvenliği ve otomasyon gibi birçok sektörü bir araya getirme imkanı sunan ve bu yıl 7.’si düzenlenen İstanbul Hırdavat Fuarı, yerli üretim güvencesi avantajı ve dünya standartlarında kaliteye sahip Bylion ürünlerinin daha geniş kitlelerce tanınmasına da olanak tanıdı.

Markanın ürünleriyle tanışan tüketiciler beğenilerini dile getirirken, mevcut müşteriler ise Bylion kalitesinden vazgeçmeyeceklerini belirtti.

Bir Emfanorm kuruluşu olan Bylion adına açıklamalarını sürdüren Ögtelik; “Endüstriyel ürün gruplarında daha geniş müşteri portföyüne erişmek, Türkiye’nin üretim verimliliği ve rekabeti çıtasını üst seviyelere taşımaya katkı sunmak hedefleriyle, Hırdavat Fuarı ve benzeri etkinliklerde daha çok yer almayı planladıklarını” belirtti.