novsen-elektrik-online-satis-platformunu-tuketicilerinin-hizmetine-sundu5

İş ortaklarına sunduğu kaliteli hizmet ve geniş ürün yelpazesi ile pazarın güçlü oyuncularından NOVSEN ELEKTRİK, tüketicilerine daha iyi bir satış deneyimi sunmak için hazırlıklarını tamamladığı online satış sitesi www.novsen.com.tr’yi yayına aldı.

Sektörde 10 yılı aşkın süredir iş ortaklarına çeşitli ürün ve mühendislik çözümleri sunan Novsen Elektrik, kalite ve tecrübesini online satışa taşıdı.

Çağa ayak uydurmayı başarının en önemli şartı olarak gören Novsen Elektrik, geçtiğimiz süreçlerde yaptığı çalışmalar ile tüketicisinin sevgi güvenini kazanarak pazarın sıkça tercih edilen markalarından biri haline gelmişti.

Son çalışması ile tüm ürün gruplarını tek tık aracılığıyla müşterisine sergileyen Novsen, online satış sitesi ile tüketicilerine Türkiye’nin dört bir yanından, 7/24, hızlı ve konforlu bir satın alma deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

Online Satış Platformu Avantajlarla Dolu

Satış ve satın alma süreçlerini hızlandırmak, hizmet kalitesini arttırmak ve müşterilerine farklı avantajlar sunabilmek için kurulan online satış platformu www.novsen.com.tr’de kullanıcılar için birbirinden özel avantajlar yer alıyor.

Yayına alınan alternatif satış kanalı sayesinde müşteriler; 12 taksite varan vade seçenekleri, sipariş ve kargo süreçleri için SMS bilgilendirmesi, indirimli fiyatlar, 7/24 alışveriş ve online kargo takibi gibi avantajlardan faydalanabilecekler. Ayrıca online satış platformuna üye olan müşteriler, yeni kampanyalardan ve avantajlardan haberdar olabilecekler.

Konuyla ilgili sorularımıza cevap veren Novsen Elektrik Online Satış Yöneticisi Sabri Erdoğan, markayı bu girişime yönelten ana motivasyonu sorduğumuzda;

“Bu girişime yönelmemizin birçok sebebi var. Ana motivasyonumuz, satış firması olarak tüm çalışma ortaklarımızın, bizden talep ettiği bilgilere çok daha hızlı, kolay ve daha detaylı ulaşabilmesiydi.

Geçtiğimiz 7 yıl içerisinde, firmamızı tercih eden 1600 kurumsal ve 4000 üzerinde şahsi cari ile çalıştık ve %90 oranından çalışma sürekliliği sağlıyoruz.

Gün içerisinde gelen fiyat ve stok bilgisi taleplerine hızlıca cevap vermeye önem gösteriyoruz. Fakat mesai saati dışında da birçok fiyat ve stok bilgisi talebi alıyoruz.

Bu platform sayesinde kullanıcılarımız bizimle birebir iletişime geçmeden de 7/24 bu bilgilere ulaşabiliyorlar. Aynı zamanda ürünlerin görsellerine ve teknik verilerine de ulaşma imkanları var.“ açıklamalarını yaptı.

Online Satış Platformu Kullanıcılarını Gelecekte Yeni Avantaj Bekliyor mu?

Sabri Erdoğan, “Platform kullanıcılarını gelecekte neler bekliyor?” sorumuza “Novsen ailesi olarak, her zaman başarının birinci kriterinin iş ortaklarımızı memnun etmekten geçtiğini biliyor ve bunun için çaba gösteriyoruz. Bu kapsamda platform üzerinde çeşitlendirilmiş avantajlar için planlamalarımızı yapıyoruz. Çok yakın zamanda bu avantajları kullanıcılarımıza duyuracağız. “ yanıtını verdi.

Son zamanlarda yaygınlaşan online satış kanalları sayesinde şirketlerin satış ekiplerinin üzerinden kalkan yükle birlikte, ortaya çıkacak olan yeni enerjinin hangi alana kanalize edileceğini sorduğumuzda Sabri Erdoğan;

“Bu platformu kurmamızdaki bir başka motivasyonumuz da bu. Online satış platformumuzu hem satış ekibimizin yükünü hem de iş ortaklarımızın satın alma süreçlerindeki yükünü azaltacak şekilde kurguladık. Açığa çıkan enerjiyi, sadece daha iyi hizmet sunabilmek için kullanmayı planlıyoruz.” açıklamasını yaptı.

“Hero” Ürün Programı İle Her Haftaya Özel Bir Ürün

Online satış platformunda tüketici sadakati oluşturmak üzerine çalışmalara hazırlandıklarını açıklayan Sabri Erdoğan; “Hazırladığımız alt yapı teknik anlamda çok kabiliyetli. Birçok sadakat programı masamızın üzerinde duruyor bunları devreye almak için doğru zamanı bekliyoruz. Bu programdan önce her haftaya özel “Hero” ürün programını devreye alıyoruz. Bu programda kullanıcılarımız ana sayfada bulunduğu haftaya özel bir ürünü avantajlı bir fiyatla sunuyor olacağız. Kullanıcılarımızın en az haftada bir kere platformumuzu ziyaret edip bu ürünleri takip etmelerini öneriyoruz.” İfadelerini kullandı.

Özetle Kullanıcıları “novsen.com.tr”de Neler Bekliyor?

Son olarak, “novsen.com.tr” platformunda kullanıcıları nelerin beklediğini özetleyen Novsen Elektrik Online Satış Yöneticisi Sabri Erdoğan;

“Öncelikle platforma girildiğinde sizi kullanıcı dostu basit ve işlevsel bir arayüz karşılıyor olacak. Platformda gezindiğiniz zaman ürünlerin temsili değil; gerçek, detaylı görselleri ve teknik dokümantasyonları olduğunu göreceksiniz.

Amacımız, istenen tüm bilgilere online olarak ulaşılması. Ayrıca online platforma açtığımız tüm ürünler, Novsen bünyesindeki gerçek stok ile entegre edildiğinden, saat 14:00’e kadar verilen siparişlerde, aynı gün kargo garantisi de vermekteyiz. Havale ve tüm kartlara 12 taksite varan ödeme seçenekleri de kullanıcılarımızı bekleyen önemli avantajlardan sadece birkaçı.” açıklamalarında bulundu.

Bu girişimi sayesinde hizmetleri ile müşterileri arasındaki mesai saati sınırlamasını ve mesafeleri ortadan kaldıran Novsen Elektrik, pazardaki tüm alıcıları online satış kanalını deneyimlemeye ve gelişmelerden haberdar olarak avantajlardan yararlanmaya davet ediyor.