misir-konsolosluk-binasi-serlite-tarafindan-aydinlatildi

İstanbul Bebek’te bulunan İstanbul Mısır Konsolosluk Binası dış aydınlatması Dikey Elektrik/Serlite tarafından aydınlatıldı. Tamamlanması 1 hafta süren projede Serlite marka aydınlatma ürünlerinden rotasyonel LED projektör ve çevre aydınlatma armatürleri tercih edildi.

İstanbul’un gece dokusuna uygun biçimde bir aydınlatma sisteminin oluşturulmasına özen gösterilen projede kullanılan Serlite ürünleri, projenin tamamlanmasının ardından İstanbul Mısır Konsolosluk Binası yepyeni bir görüntüye kavuştu.

Işıl ışıl bir çehreye bürünen Mısır Konsolosluk Binası, bundan böyle yeni yüzü ve kimliğiyle, gündüz resmi işlemler için vatandaşlara hizmet verirken, geceleri ise estetik dokusuyla megakentin siluetine şıklık katacak.

Dikey Elektrik “Serlite” Hakkında

Elektrik ve aydınlatma sektöründe zorlu rekabet koşulları ve bilinç düzeyi gün geçtikçe yükselen müşterilerin değişen istek ve beklentileri , gerek ürünlerin ve gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini zorunlu kılmaktadır.

Dikey Elektrik, sektöründeki talep ve beklentileri sektör tecrübesi ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte ; dinamik , yenilikçi , gelişimci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlamak ve sürekli müşteri vizyonu geliştirmeye çalışmaktadır.

Kalite süreklilik ,Uygun fiyat karşılıklı Güven ve Dürüstlük vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve değerlerimizdir.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.