alkanlar-yeni-subesini-acti-perpa

Hizmet ağını günden güne genişleten Alkanlar Elektrik, yeni şubesini geçtiğimiz günlerde Perpa Ticaret Merkezi’nde açtı. Türkiye’nin en büyük toptan elektrik malzemeleri satıcısı olan Alkanlar Elektrik, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak ve dünya markalarını daha fazla tüketici ile buluşturmak için hizmet ağını genişletiyor.

3 bölge müdürlüğü ve 1 proje müdürlüğünün yanı sıra Gebze, Büyükbakkalköy ve Karaköy’de bulunan şubelerine bir yenisini daha ekleyen firma, Nisan ayında yeni şubesini Perpa Ticaret Merkezi’nde açtı.

Yeni şubesinin lokasyon tercihini çoğunlukla elektrik malzemeleri satışının gerçekleştiği bir ticaret kompleksi olan Perpa Ticaret Merkezi’nden yana yapan Alkanlar Elektrik, bayisi olduğu ve bünyesinde barındırdığı markaları yeni fiziksel mağazası ile çok daha geniş tüketici kitlelerine ulaştırmayı hedefliyor.

alkanlar-perpa-subesi

Profesyonel ekibi ve stratejik şube yapılanması ile 8000’in üzerinde müşteriye ve yüzlerce projeye hizmet veren firma, yakın gelecekte çok daha büyük başarılara imza atmaya devam edecek gibi görünüyor.

Alkanlar Elektrik E-Ticaret ile Etki Alanını Tüm Türkiye’ye Taşımıştı

Alkanlar Elektrik, geçtiğimiz Şubat ayında alkanlaronline.com isimli e-ticaret sitesi ile ürün ve hizmetlerini tüm Türkiye’de bulunan elektrik malzemeleri müşterisine sunmuştu.

Fiziksel mağazaları ile yürüttüğü stratejik şube yapılanmasının yarı sıra e-ticaret sitesi ile erişim alanını arttıran firma yeni B2B ve B2C projelerini de bu kanaldan sürdürmeye başladı.

Bu girişimi ile pazardaki etkisini ülkenin her bölgesine taşıyan Alkanlar, online dünyadaki bilinirliğini de arttırmaya devam ediyor.

Kurulduğu günden itibaren varlığına değer katarak büyümeye devam eden firma; dijital pazarlama üzerine çalışmalar yaptığı bugünlerde, yeni şubesini açarak geleneksel pazarlama stratejilerini de geliştirmeye devam edeceğini açıkça gösteriyor.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.