solar-storage-nx-fuari

Elektrik sektörünün köklü ve öncü firması Alkanlar Grup yurtiçi ve yurtdışı satış yöneticileri, üreticisi olduğu Alkan Kablo markalı solar kablolarıyla, İstanbul TÜYAP Kongre Merkezi’nde  30 Ağustos-2 Eylül tarihlerinde düzenlenen Solar+Storage Next Generation Fuarı’nda sektörün önde gelen ziyaretçilerini standında ağırladı.

Uluslararası enerji yatırımcılarının buluşma noktası Solar+Storage NX, güneş enerjisi ve enerji depolama çözümlerinin ve teknolojilerinin gelişimine katkıda bulunarak, iklim değişikliği ile mücadelede ve karbon ayak izinin azaltılmasında ülkemizin üstüne düşen sorumluluğu yerine getirmesinde aracı olmayı hedefliyor.

alkan-kablo-solar-kablolarini-tanitti

Türkiye’de güneş enerjisi ve enerji depolama alanlarındaki yatırımların hızlanması ve buna ilişkin beklentiler, Solar + Storage NX’in önemini giderek arttırıyor. İç pazarın yanı sıra, çevre ülkelerdeki gelişmeler Solar + Storage’ın küresel solar oyuncuları için önemli hale getiriyor.

Başta Orta Doğu ülkeleri olmak üzere farklı coğrafyalardan gelen kamu hizmet kurumları güneş enerjisi yatırımcıları, enerji depolama yatırımcıları, finansal kuruluşlar, lisanslı-lisanssız elektrik üreticileri, sanayi fabrika yöneticileri, konut, hastane, ofis ve işletme sahipleri, tarım ve hayvancılık sektöründeki üreticiler, ulaşım sektörü karar alıcıları, elektrik tedarikçileri, enerji ve danışmanlık şirketleri, OSB’ler, geliştiriciler, inşaat ve mimarlık şirketleri, mühendisler ve teknik danışmanlar, ticari ataşelikler ve elçilikler, ticaret odaları, acenteler ve distribütörler, üniversiteler ve akademisyenler, dernekler, birlikler ve vakıflar medya kuruluşları pazarın güçlü oyuncuları ile buluşurken, etkinlik Türk enerji sektörü yatırımcılarının da yeni coğrafyalara açılmasına olanak sağlayacak.

alkan-kablo-solar-storage-nx-fuarindaydi

Solis Fuarcılık iş birliğiyle düzenlenen ve oldukça başarılı geçen Solar Storage NX Fuarı sektördeki en son gelişmeleri, yenilikleri ve çözümleri paylaşmak ve tartışmak için mükemmel bir fırsat sundu.

56 yıllık köklü geçmişinden aldığı güçle, çağın ihtiyaçları doğrultusunda faaliyet gösterdiği alanları sürekli genişleten Alkanlar Grup, güneş enerjisi ve enerji depolama alanında sektörün gelişimine katkı sağlamayı amaçlıyor.

Sektörel birçok alanda çalışmalarına devam eden Alkanlar Grup dünya pazarındaki payını her geçen gün daha da büyütmeye devam ediyor.