Alkanlar Elektrik, duyurduğu Sonbahar Kampanyası’na katılan bayileri ile hoş bir tatil yapmak üzere 2-5 Kasım tarihleri arasında Kıbrıs’ta bulunan Elexus Hotel Resort & Casino & Spa 5’te buluştu.

Alkanlar Elektrik, geçtiğimiz dönemde duyurduğu Sonbahar Kampanyası’na katılan bayileri ile hoş bir tatil yapmak üzere 2-5 Kasım tarihleri arasında Kıbrıs’ta buluştu Kampanyaya Ledram, Philips, Osram, Siemens, Cata ve Legrand markaları ile katılan bayiler, Alkanlar ailesinin başarılarla dolu 55 yıllık hikayesine yol arkadaşlığı ettikleri için tatil yapmak üzere Kıbrıs’a davet edildiler. 60 kişinin bir araya geldiği ve kutlama konsepti ile gerçekleşen Kıbrıs tatilinde keyifli bir sektörel ortam oluştu.

Alkanlar Elektrik misafirleri için planlanan Kıbrıs şehir turunda, Gazimağusa, Magusa Surları, Venedik Saray Kalıntıları, Namık Kemal Zindanı ve özel izin ile hayalet şehir Kapalı Maraş bölgesi gezildi. ASPAVA restoranında gerçekleşen öğle yemeğinin ardından Girne’ye dönen misafirler, Kıbrıs Barış Harekatı’nda şehit düşen askerlerimiz için yapılan Karaoğlanoğlu Şehitliği ziyaret etti.

Alkanlar Elektrik Bayilerine Faydalı Eğitimler Verdi

Bayileriyle birlikte Kıbrıs’ta bir araya gelen Alkanlar Elektrik, güzel bir tatilin yanı sıra bilgi alışverişinin gerçekleşeceği bir atmosfer oluşturdu. Organizasyon kapsamında planlanan ve Alkanlar Elektrik Yönetim Kurulu’nun katılımıyla gerçekleşen kısa toplantılarda Alkanlar Elektrik’in uzman kadrosu tarafından “Ledram İmalat Süreçleri”, “ Hafifleştirilmiş Ekonomi (Light-Finans)” ve “Etkili İletişim Taktikleri” gibi konularda faydalı eğitimler verildi. Alkanlar Elektrik, toplantılarda geniş ve güçlü filo yapısını ve bu yapının bayilerle birlikte yürüttükleri süreçlere sağladığı katkılardan da bahsetti.

Son olarak 2022 yılına yönelik değerlendirmeler gerçekleştiren Alkanlar Elektrik Finans Danışmanı Önder Kıraytun bayilerle birlikte çizilen başarı tablosunu betimledi. Kıraytun, 2023 yılı öngörüleri hakkında bilgi paylaşımında bulunurken, 2023 yılında ön planda olacak konu başlıkları ile ilgili de bayileri aydınlattı.

55 yıla dayanan başarılı Alkanlar Elektrik hikayesine yol arkadaşlığı eden tüm bayilerine teşekkür eden Alkanlar, tüm katılımcıların rahatlayacağı ve birbirileri ile keyifli vakit geçirebileceği bir atmosfer oluşturmanın mutluluğunu paylaştı. Bayilerin havalimanından karşılanması ile başlayan organizasyon, keyifli geçen günlerin ardından katılımcıların yeniden havalimanına bırakılması ile sona erdi.