onesto-konum-gostergeleri-novsen-stoklarinda-2

Güç dağıtımı, endüstriyel kontrol ve fotovoltaik sistemler için elektrikli ürünlerin aktif ve yaratıcı üreticisi olan Onesto markasının, elektriksel anahtarların konumu ve kontrolü için kullanılan konum göstergeleri Novsen Elektrik stoklarından Türkiye pazarına dağılıyor.

Novsen Elektrik, tüketicilerine sağladığı stoktan teslim stratejisi ile yüksek adetlerde ürün taleplerinin oluştuğu projelere bile hızlı şekilde yanıt verebiliyor. Bu hızlı yanıt, Onesto markalı konum göstergelerinin pazarda tanınmasında etkin rol oynuyor.

Kontrol ve kumanda panolarında şalter durum bilgisi/pozisyonunu göstermek için, konum göstergeleri ve ışıklar kullanılıyor. Bu sayede ayırıcı ve kesicilerin pozisyon durum bilgisi, LED’li göstergeler sayesinde çok daha kolay algılanabilir hale geliyor.

onesto-konum-gostergesi-gorsel

2015’de Türkiye pazarına giren ürün grubu, 12V’tan 220V’a kadar AC ve DC seçenekleri ile her kumanda panosuna uygunluğu, ürünün pazarda çok hızlı yer bulmasını sağlamaya devam ediyor.

Konum göstergelerine daha yakından bakacak olursak; anahtarlama elemanına bağlı olarak kare ve yuvarlak olarak 2 ayrı çeşidi olmasının yanı sıra, Mimik Diagramlar’da kullanılan LED’li gösterge çeşitleri 3 gruptan oluşuyor: