novsen-onesto-marka-konum-gostergeleri

Güç dağıtımı, endüstriyel kontrol ve fotovoltaik sistemler için elektrikli ürünlerin aktif ve yaratıcı üreticisi olan Onesto markasının, elektriksel anahtarların konumu ve kontrolü için kullanılan konum göstergeleri Novsen Elektrik stoklarından Türkiye pazarına dağılıyor.

Novsen Elektrik, tüketicilerine sağladığı stoktan teslim stratejisi ile yüksek adetlerde ürün taleplerinin oluştuğu projelere bile hızlı şekilde yanıt verebiliyor. Bu hızlı yanıt, Onesto markalı konum göstergelerinin pazarda tanınmasında etkin rol oynuyor.

Kontrol ve kumanda panolarında şalter durum bilgisi/pozisyonunu göstermek için, konum göstergeleri ve ışıklar kullanılıyor. Bu sayede ayırıcı ve kesicilerin pozisyon durum bilgisi, LED’li göstergeler sayesinde çok daha kolay algılanabilir hale geliyor.

onesto-konum-gosterge-novsen-stok

2015’de Türkiye pazarına giren ürün grubu, 12V’tan 220V’a kadar AC ve DC seçenekleri ile her kumanda panosuna uygunluğu, ürünün pazarda çok hızlı yer bulmasını sağlamaya devam ediyor.

Konum göstergelerine daha yakından bakacak olursak; anahtarlama elemanına bağlı olarak kare ve yuvarlak olarak 2 ayrı çeşidi olmasının yanı sıra, Mimik Diagramlar’da kullanılan LED’li gösterge çeşitleri 3 gruptan oluşuyor:

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.