Palazzoli tarafından üretilen 30000LM’den 120000LM’ye kadar alüminyum alaşımlı LED projektör grubu X-TIGUA, Novsen Elektrik stoklarında tüketicisi ile buluşuyor.

Novsen stoklarından online ve geleneksel satış kanallarıyla tüketicisiyle buluşan Palazzoli markalı X-TIGUA LED grubu yüksek ışık akısı projektörler, korozyon önleyici işlemle birlikte çok düşük bakır içeriğine sahip bir alüminyum döküm gövdeye sahip.

Üretiminde tercih edilen ekstra net temperli camdan 4 mm kalınlığında difüzör sayesinde X-TIGUA LED armatürler aşındırıcı ortamlarda bile dayanıklılığı garanti ediyor.

Yüksek Performans, Enerji Tasarrufu, Aşırı Ortamlara Direnç

“Lighting to save” sloganını taşıyan ürün, tasarruflu yönüyle de kullanıcısına artı katıyor. Yeni bir yüksek ışık akılı armatür serisi olan X-TIGUA LED projektörlerde bulunan optikler, %90’ın üzerinde verimliliğe ve %95’in üzerinde şeffaflığa sahip, yaşlanmayan ve UV ışınlarına dayanıklı PMMA lensler kullanılarak üretiliyor.

IP66 sertifikalı projektörler, simetrik optik ve asimetrik optik olmak üzere iki farklı formda üretilerek ihtiyaca yönelik olarak satışa sunuluyor.

x-tigua-led-projektor

Çeşitli boyutlarıyla satışa sunulan X-TIGUA LED armatürler, tüketicinin karşısına yol ve tünel aydınlatmasından geniş alanların aydınlatılması gerektiği durumlara kadar mükemmel bir çözüm olarak çıkıyor.

Limanlar, havaalanları, büyük parklar, ışık kuleleri ya da küçük spor alanları, spor tesisleri gibi ortamlarda sıklıkla tercih edilen LED projektörler, geniş alanların çevre aydınlatmasını görevini üstleniyor. Üstelik modüler tasarımı sayesinde kolaylıkla kurulumu yapılabiliyor.

Tüm aydınlatma ihtiyaçlarını karşılayan X-TIGUA serisinin 3 farklı modeli bulunuyor.

1) Floodlight

3 farklı boyutta üretilen Floodlight, 27000 lm ile 65000 lm arasında değişebiliyor. Spor tesislerini, geniş açık alanları, ara yolları, kavşakları ve döner kavşakları aydınlatmak için mükemmel bir çözüm olarak biliniyor.

Tenis kortlarından açık hava spor tesislerine kadar ideal aydınlatma sağlayan Floodlight, açık havuzlarda ve futbol sahalarında sıklıkla tercih ediliyor.

x-tigua-led-projektor-2

Geniş optik yelpazesi sayesinde birçok tesisin ihtiyaçlarını karşılayan ve garanti veren seri, yaydığı tek tip aydınlatma sayesinde görsel bir konfor da sunuyor. Seri içerisindeki her projektörün gövdesi, en uygun şekilde yatırılmak üzere yerleşik bir brakete de sahip.

Floodlight direklere ve ışık kulelerindeki sabit platformlara monte edilerek de kullanılabiliyor. Enerji açısından verimli bir aydınlatma garantileyen seri, bakım gerektirmediği için kısa sürede bile büyük tasarruflara yol açıyor. 

2) Suspension

Suspension asma armatürler 2 farklı boyutta üretiliyor. 21000 lm ile 49000 lm arasında değişebiliyor. Yüksek sıcaklıklar için tasarlanan bu seri, +70°C’ye kadar ortamlarda kullanılabiliyor ve büyük yükseklikteki alanları aydınlatmak için tercih ediliyor.

palazzoli-suspension-asma-armatur-2

Yüksek ışık akısı sayesinde büyük yüksekliklerde başarı gösteren seri, düşük barkılı alüminyum alaşımlı gövdesi sayesinde aşındırıcı ortamlarda bile direncini en üst seviyede tutuyor.

IP66 koruma derecesi, sızmaya karşı tam garanti veriyor. Çelik işleri ve metalurji gibi zorlu ortamlar için ideal olan seri, tersanelerde de tercih edilebiliyor. 

3) Tunnel

X-TIGUA’nın bu serisi 1900 lm’den 63000 lm’ye kadar değişebiliyor. Genellikle takviye aydınlatması ve kalıcı aydınlatma olarak tercih ediliyor.

palazzoli-tigua-5

AISI 304 ile donatılan Tunnel serisi, galvanik korozyonu önler ve sahip olduğu paslanmaz çelik braketler sayesinde hızla sabitlenebilir. Tüm sürümlerinde bulunan ayarlanabilir ışık akısı, parlaklık ve karartma üzerinde tam kontrol sağlar.

Palazzoli güvencesiyle üretilen X-TIGUA serisi LED projektörlerle ilgili daha fazla bilgiyi Novsen Elektrik’in uzman ekibinden alabilir, ürünlere Novsen Elektrik’in stoklarından hızla ulaşabilirsiniz.