frer-b-tipi-kacak-akim-roleleri

Bu sayımızda Novsen’in dünya devi markalarından oluşturduğu geniş ürün yelpazesinin öne çıkan ürünlerinden biri olan Frer markalı B Tipi Kaçak Akım Rölelerini inceleyeceğiz.

Sürekli, alternatif ve yüksek frekanslı kaçak akımların sezgisel ve otomatik olarak algılanması için tasarlanan B tipi kaçak akım rölelerinin en önemli özelliği, çok renkli ekranları aracılığıyla yalıtım durumunun sürekli ve anında izlenebiliyor olması.

Tüketicisine yalıtım durumunu izlemek ve beklenmeyen güç kesintilerini önüne geçmek için “Koruyucu Bakım Programı” programlama imkanı tanımasıyla da pazarda öne çıkan B tipi kaçak akım röleleri, Novsen aracılığıyla tüm elektrik sektörü tarafından tanınmaya ve tercih edilmeye devam ediyor.

Dijital ölçüm ekranında DC kaçak bileşeni, toplam kaçak bileşeni, harmonik kaçak bileşeni, tahmini toplam harmonik bileşeni, cihazda set edilmiş açtırma akım ve süresinin, sürekli olarak gösterimini sağlayabilen B tipi kaçak akım röleleri, teknolojik yenilikçi görsel iletişim unsurları ile alışılagelmişin dışında konfor sunuyor.

frer-b-tipi-kacak-akim-roleleri-3,

Her gün gelişen ve değişen teknolojinin endüstriyel ürünlere yansımasının güzel bir örneği olan Frer markalı B tipi kaçak akım röleleri, Novsen’in geleneksel satış kanalları ve online mağazası aracılığıyla elektrik malzemeleri tüketicileri ile buluşuyor.

Üstelik Novsen, pazara sunduğu ürünlerin teknik bilgilendirmesi ve satış sonrası desteği ile tüketicilerinin güvenli ve konforlu işleyişlerine destek oluyor.

Frer Markalı B Tipi Kaçak Akım Rölelerinin Başlıca Özellikleri

▶ Kaçak akım dijital gösterge paneli sayesinde sürekli olarak gözlemlenebiliyor.

RMS, DC, temel AC, yüksek frekanslı AC ile uyumlu olarak çalışabiliyor.

▶ Seçilebilir 300mA yangın önleyici anti-fibrilasyon frekans filtresine sahip B tipi kaçak akım röleleri, dahili saati ile son 10 olayın kaydını tutabiliyor.

▶ Toplam RMS ve DC bileşeni olmak üzere çift eşiğe sahip.

▶ Ayar sahası 30mA – 15A olarak belirtiliyor.

▶ 10kHz’e kadar AC ölçümleri gerçekleştirebiliyor.

▶  İsteğe göre müdahale akım değerleri saklanabiliyor.

▶  “dır”, “AF”, “3rd” olmak üzere 3 farklı filtre devresine sahip.

RS485 Modbus RTU, ölçümler ve olay arşivi ile tam kontrol sağlıyor.