novsenden-palazzoli-markali-akilli-sokak-aydinlatmasi-1

Novsen tarafından aydınlatma pazarına sunulan Palazzoli markalı sokak aydınlatma cihazları, FIT 55 LED akıllı sistemi, yaydığı dar veya geniş açılı ışığı sayesinde, tüm yollara kusursuz bir aydınlatma sunuyor.

Yüksek verimlilik düzeyi ve ihtiyaca göre uyarlanabilir olması yeni dünya düzeninde tasarlanan şehirleri daha da kolay şekilde aydınlatmasını sağlıyor. FIT 55 sokak aydınlatması, zamanın ötesinde tasarımı ile ihtiyaç duyulan her ortamda daha kontrollü ve doğru aydınlatmayı sunuyor.

sokak-aydinlatmasinda-guvenilir-ve-saglam-fit-55-1

Her İhtiyaç İçin Optik Uygulama Çözümü: FIT 55

FIT 55, içinde bulunan vidalar ve patentli FOS (FIT 55 Optik Sistem) çözümü sayesinde, alüminyum reflektörleri hareket ettirerek, ön ve yan ışık emisyonunu değiştirmek için (önceden takılmış olsa bile) optiklerin 5 konuma kadar ayarlanmasını sağlayan tek armatürdür.

fit-55-kullanim-ozellikleri-1

Yeni teknoloji ile tasarlanmış FIT 55 LED yol aydınlatma cihazları iki tür optikle sistemleştirilmiştir. S ve M olmak üzere iki boyutta optik sistemi mevcuttur.

S Boyutu: 86 W’a kadar güçte olup 12000 lm’e ulaşan ışık akısına sahiptir. Ölçüleri ise 330x390x78 mm ayarındadır. 12000 lm’e kadar ışık akısında yaya geçitleri, otoparklar, tali yollar ve bisiklet yollarında kullanıma uygundur.

M Boyutu: 209 W’a kadar güçte olup 30000 lm’e ulaşan ışık akısındadır. Ölçüleri ise 330x553x78 mm ayarındadır. 30000 lm’e kadar ışık akısında kavşaklar, otoyollar ve ana yollar için kullanımda uygundur.

Sokak Aydınlatmasında Güvenilir ve Sağlam FIT 55

Araçların hareketi gibi beşeri veya rüzgar gibi doğal etkenlerle toza maruz kalan sokak lambaları, yağmur-kar gibi yağışlarla da suya maruz kalarak kullanım ömrü kısalıyor. Palazzoli FIT 55, IP66 sınıfıyla toza ve su sızdırmalarına karşı koruma sağlayarak, sokak aydınlatması için açık alanda güvenle kullanılıyor. Gövde, zorlu ortamlarda maksimum direnç için korozyon önleyici işlemle EN 46100 döküm alüminyumdan yapılıyor.

FIT 55 Kullanım Özellikleri

LED’li aydınlatma sistemi sayesinde yeni teknolojik özelliklere göre tasarlanmış olan FIT 55 artık tüm oto yollarında mevcut kullanıma hazır. FIT 55, 34W ile 209W aralığında, 30000 lm’e kadar uzun ömürlü, güvenli ve sağlam olduğu için, daha fazla tercih edilen LED’li ışıklandırmalar arasına girer.

Bulunduğu konumdan daha fazla uzak mesafelere aydınlatması, FIT 55 kullanımını ayrıcalıklı hale getirir. Geniş aparat seçenekleriyle montajı kolaylaştıran FIT 55 sokak aydınlatmalarında bisiklet yolları, tali yollar, otobanlar ve diğer ışıklandırma mevkilerinin büyüklük ve küçüklük ölçümlerine göre kullanılır. Kullanılan ortama göre, özel olarak dar veya geniş açılı ışık demetleri ile aydınlatma sağlamaktadır.

FIT 55 akıllı sokak aydınlatma cihazları, maksimum güçte hizmet vermek üzere alüminyum ve düşük miktarda bakırdan üretilmiştir. Tasarruflu ve yüksek kalitede LED aydınlatması yol güzergahının daha net ve güvenli görünmesini sağlamaktadır.

palazzoli-fit-55-led-armatur

Palazzoli markalı FIT 55 akıllı yol aydınlatma cihazları ayrıca 100.000 saate kadar garantili uzun bir ömre sahiptir. Palazzoli’nin FIT 55 için garantisi de 7 yıla kadar devam eder. Bu yıllar içinde herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalınması durumunda, sorunun marka tarafından derhal çözüleceği anlamına gelir.

Ayrıca FIT 55 sokak aydınlatma armatürlerinin bakımları ve temizlenme işlemleri çıkarılabilen gövdeleri sayesinde gayet kolaydır. FIT 55 akıllı yol aydınlatma cihazlarının kullanımına ve parçalarına yönelik özellikleri de uygulama talimatlarında yazılır. Talimatlara uyarak, FIT 55’in bakım ve işlemlerini daha doğru gerçekleştirip kullanım ömrünü daha da uzatabilirsiniz.