novsen-elektrik-twomaster-markasiyla-enerji-kongresi-ve-fuarina-katildi-2

Yenilenebilir enerjiden enerji dağıtım organizasyonlarına kadar sektörde geniş bir kitleye hitap eden Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı (EIF) 12-14 Ekim tarihleri arasında 15. kez İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi. Novsen Elektrik fuara “Twomaster” markası ile katılarak sektör paydaşları ve fuar ziyaretçileriyle bağlarını güçlendirdi.

15. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı’na Twomaster markası ile katılan Novsen Elektrik, fuar boyunca firmayı temsil eden 6 kişilik mühendis ekibiyle partner firmalarını ve misafirlerini ağırladı.

Twomaster standı fuar ziyaretçilerin ve standa gelen misafirlerin yoğun ilgisini mutlulukla karşıladı. Fuar boyunca standa gelen misafirleri ile enerji sektörüne yönelik keyifli sohbetler gerçekleştiren Twomaster ekibi, sektörün devleri ile orta ve uzun vadede ortaya çıkacak yeniliklerin ve ihtiyaçların evrileceği yönler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

novsen-elektrik-twomaster-markasiyla-enerji-kongresi-ve-fuarina-katildi-3

Kurulan birliktelik ortamını bir fırsata dönüştüren Twomaster ekibi, ülkemizde ürün gruplarına yönelik artan ihtiyacın ortaya koyduğu potansiyeli ve yurt dışı pazarlarında yapılan yatırım, proje ve taahhüt işleri üzerine karşılıklı paylaşımlar gerçekleştirdi.

Özellikle string izleme ile off-grid ve on-grid sistemlerde sunduğu ürünlerin tanıtımını yaparak teknik konularda aktarım yapan Twomaster, misafirlerinin görüş ve önerilerini de almayı unutmadı. Fuar boyunca Twomaster standını ağırlıklı olarak yurt dışından gelen katılımcılar ziyaret etti.

Twomaster Tüm Ürün Grupları İle 3. Kez Uluslararası Enerji Fuarı’nda

Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı’na İstanbul’da 3. kez katılan Twomaster, daha önceleri sırasıyla Ankara ve Antalya’da da yerini almıştı. Twomaster fuarda koruma, anahtarlama ve izleme cihazlarından oluşan ürün gruplarının tamamını fuarda sergiledi.

Sergilenen ürün gruplarının hemen hepsinde AC, DC, PV yük kesiciler, yük ayırıcılar, sigorta ve sigorta kutuları, konum göstergeleri ve transfer şalterleri yer aldı.

Özellikle off-grid sistemlerinde, taahhüt firmalarının kullandığı sistemlere uygun yenilikçi fikirler de fuarda bir ürün edasıyla katılımcılara sergilendi.

Twomaster ekibi 3. kez katıldığı Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı’nı hem bölge hem de ziyaretçiler açısından 3 ayrı tecrübe ve 3 ayrı kazanım olarak değerlendirdi.

Yurt Dışı Ziyaretçilerinden Twomaster Standına Yoğun İlgi

15. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı’nda Twomaster standı, ağırlıklı olarak yurt dışından gelen ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Ürün gruplarının global anlamda beğeni kazanmasından çok memnun olan Twomaster, 3 gün içerisinde 150’den fazla ziyaretçi ağırladı.

Bu sene özellikle ziyaretçi sayısından çok ziyaretçi kalitesinden memnun olduklarını açıklayan Novsen Elektrik Pazarlama ve Satış Destek Mühendisi Yiğit ŞEKER, gerçekleşen ziyaretlerin kısa vadede güzel iş birliklerine dönüşeceğini açıkladı.

15.Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı’nın gündeminde ağırlıklı olarak “Solar Enerji” konusu vardı. Bu sebeple Twomaster’ın PV ürün grubu çok daha fazla ilgi çekti. Özellikle “String İzleme” çözümü, PV şalt grubu ile birlikte oldukça fazla talep gördü. Twomaster, fuarın hemen sonrasında tüm ziyaretçiler ile iletişime geçmeye başladı.

Fuar kazanımları ile birlikte sistem ve ürün çözümlerinde gelişime daha fazla odaklanacağını açıklayan Novsen Elektrik, ilgi ve görüşleri ile kendilerine bu kazanımları kazandıran tüm ziyaretçilerine teşekkür ettiğini belirtti.