ledli-grup-priz-anahtari-1

LED’li Grup Priz Anahtarı 

Smart Elektromekanik; 2011 yılı başında kurulduğu günden bu yana; elektrik, makina sanayi gibi endüstriyel alanlarda, sektöre artı değer sağlayan birçok üretim dalında dikkat çeken ürünlere imza atıyor.

Piyasaya sunulduğunda oldukça ses getiren bir ürün olan ince fişin yanı sıra, markanın göz dolduran ürünlerinden biri de, elektrik sektörü grup priz imalatçılarına yönelik olarak geliştirdiği “LED’li grup priz anahtarları” oldu.

TS EN ISO 9001:2008 kalite belgesine sahip, İzmir üretim tesislerinde inovasyonu tamamlanan ve grup priz üretimi yapan firmalar tarafından grup priz anahtarı olarak da adlandırılan Smart Elektromekanik LED’li anahtarlar; T55 oC çalışma sıcaklığına sahip ve koruma sınıfı IP20.
IP20; Toz olmayan kuru alanlarda, 12,5 mm.’den büyük katı cisimlere karşı korumalı

Bağlantı Kablosu Bölümü 1,00- 2,5 mm 2 (min- maks)
Kullanım Sınıfı AC1
Çalışma Gerilimi (Ue) 250V AC
Çalışma Akımı (le) 16A
İzolasyon Gerilimi (Ui) 250V
Darbe Dayanım Gerilimi (Uimp) 2,5 kV
Kısa Devre Kesme Kapasitesi (Icn) 1 kA
Yalıtım direnci > 7 milyon Ω

4 farklı renk seçeneğine sahip (sarı, mavi, kırmızı, yeşil) Smart LED’li anahtarlar, çıkarılamaz düğme sayesinde kurcalanmaya karşı yüksek koruma sağlayan yapısıyla güvenli bir kullanım alanı yaratıyor.

Yüksek tutuşma sıcaklığındaki plastik hammaddesiyle yangına karşı sağladığı extra koruma, kullanıcı güvenliğini önceleyen ve ürünü öne çıkan bir diğer avantaj olarak göze çarpıyor.
LED aydınlatma özelliği ile düşük enerji tüketimi kabiliyetine sahip Smart LED’li anahtarların montajı 5 vidalı veya terminalli özelliğiyle de oldukça kolay.